INTERTOP
1 поверх

Мультиканальний фешн-ритейлер

Respect
0 поверх

Respect Yourself (повага до себе) - це особлива риса характеру. Людині, яка володіє цією рисою, вистачає сил і часу піклуватися про близьких, бути чуйним і уважним по відношенню до інших людей. «Respect Yourself» є основоположним принципом компанії в прагненні до вдосконалення навколишнього світу і побудові гармонійного суспільства, ключовими моментами якого є довіра і чуйне ставлення до оточуючих.
Основний слоган компанії - «Лінії Respect - лінії життя», підкреслює важливість для компанії загальнолюдських цінностей: відкритість, людяність, турботу про близьких. У той же час, даний слоган несе в собі поняття гармонійного розвитку і безперервного вдосконалення.

Sandalini
0 поверх

З роботи на зустріч, потім в спортзал, додому ... Скільки видів взуття ви змінюєте в день? Будуть це осінні черевики, чоботи, туфлі або кросівки - одним з найважливіших факторів є якість і комфорт. Магазин Sandalini готовий запропонувати величезний асортимент взуття та сумок. Представляємо класичне, спортивне, мінімалістичне взуття в стилі
casual.

Sasha Fabiani
2 поверх

Модне жіноче взуття і одяг марки Sasha Fabiani відрізняються сучасним стилем, зачаровують своєю барвистістю, естетикою і багатою художньою фантазією. Жіноче взуття від Sasha Fabiani здатна задовольнити потреби самої вибагливої модниці. Колекції Sasha Fabiani завжди очікувані і вражають своєю різноманітністю.

Як дістатися

до ТРЦ "Французький бульвар"

Адреса:

м.Харків, Україна

вул, Академіка Павлова, 44Б

Графік роботи:

Сільпо: з 10:00 до 19:00

Магазини: з 10:00 до 19:00

Паркінг: цілодобово

Залишилися питання?

Замовте зворотній дзвінок