Bartek
2 поверх

Bartek - найбільший виробник стильного взуття для здорового розвитку ніжок дитини. Єдина взуттєва компанія в Європі з такою кількістю торгових точок.

Bembi
2 поверх

Зараз «Bembi» — найбільша фабрика з виробництва дитячого одягу в Україні від 0 до 10 років з понад 20-річною історією на ринку.
Наш продукт ми позиціонуємо, як еталон дитячого одягу Made In Ukraine, а девіз компанії: «Bembi» — одяг щасливих дітей».

Colabear
2 поверх

"COLABEAR" дитячого одягу в дизайні стилю з'єднає моду, відпочинок, комфорт і веселість в одному. Велика група дизайну компаній завжди звертає увагу на інформації новітніх міжнародних дитячих модних новинок одягу, витягує модні елементи США і Західної Європи, інтегрує відмінності південних і північних регіонів материкового Китаю, оптимізує поєднання характеристики китайських дітей, підкресливши дитячі живі, здорові, прогресивні особистості, керує моду, заповнюючи характери дітей.

Kiddy Girls & Boys
2 поверх

      Магазин дитячого одягу "Kiddy Girls & Boys" пропонує вашій увазі широкий вибір дитячого одягу для дівчаток і хлопчиків. Наші моделі одягу припадуть до смаку, як маленьким принцесам, так і юним модницям і модникам з уже сформованими смаками та уподобаннями в одязі. Ну а батьки будуть приємно здивовані поєднанням «ціна - якість».

Kids Land
2 поверх

В асортименті магазину представлені речі з Угорщини, Франції, Туреччини, Бангладеш та інших країн.

Monna Rosa
2 поверх

Бренд Monna Rosa Milano відомий як якісний і надійний виробник дитячого одягу та аксесуарів.

Panda
2 поверх

Перший офіційний магазин правильного дитячого взуття.

Pri Kids
2 поверх

Pri Kids - це магазин красивого одягу і взуття для маленьких і великих дітей!

Stephany land
2 поверх

Ми будемо Вас радувати стильним дитячим одягом та аксесуарами, пелюшками та пледами на будь-який смак!
Наборами в пологовий будинок у стильних забарвленнях та з індивідуальним наповненням

Обувная сказка
2 поверх

З 2001 року ми забезпечуємо дітей обновками - комфортним і  якісним взуттям, яке робимо під торговою маркою «Шалунішка». Причому ми розпочали з того, що спершу взули власних дітей, а вже тільки потім - усіх, хто хотів носити наше взуття, тому що кожна пара - це ідеальне поєднання якості, комфорту і ціни. 

Як дістатися

до ТРЦ "Французький бульвар"

Адреса:

м.Харків, Україна

вул, Академіка Павлова, 44Б

Графік роботи:

Сільпо: з 10:00 до 19:00

Магазини: з 10:00 до 19:00

Паркінг: цілодобово

Залишилися питання?

Замовте зворотній дзвінок