ACCETTO
2 поверх

Жіноча сумка - це стильний аксесуар, який доповнює образ дами, створює настрій, інтригує і, звичайно ж, вміщує в собі безліч корисних і потрібних дрібниць. У бутиках Accetto ми зібрали сумочки італійських брендів, відомих в усьому світі. У нас завжди можна знайти абсолютний must have сезону і навіть лімітовані екземпляри жіночих сумочок. Крім сумочок ми пропонуємо модницям придбати стильні аксесуари та взуття. Чекаємо Вас!

City Line
1 поверх

«CityLine / Vito Torelli» - це мережа мультибрендових магазинів, що об'єднала найуспішніші, популярні і сильні світові бренди.

Мережа магазинів «CityLine / Vito Torelli» створена для успішних людей, які старанно працюючи, досягають поставлених цілей.

Сприяти досягненню Ваших цілей - це наше завдання.

HARVEST
2 поверх

Ми створюємо надійні сумки та рюкзаки для ваших подорожей, відкриттів та бурхливого міського життя. Почавши свою роботу у 2015 році і до сьогодні нашим основним принципом є дизайн, виправданий функцією. В розробці своїх моделей ми поєднуємо корисний функціонал, зручну конструкцію і лаконічний дизайн. Наша команда безперервно працює над створенням нових моделей та вдосконаленням існуючих, оптимізацією систем безвідходного виробництва, контролю якості та логістики. 

Як дістатися

до ТРЦ "Французький бульвар"

Адреса:

м.Харків, Україна

вул, Академіка Павлова, 44Б

Графік роботи:

Сільпо: з 8:00 до 23:00

Магазини: з 10:00 до 22:00

IMAX: з 10:00 до 02:00

Паркінг: цілодобово

Залишилися питання?

Замовте зворотній дзвінок