Anabel Arto
1 поверх

Anabel Arto –Бренд,який дарує свято!! Торгова марка, що присвятила себе звеличенню Жінки. Ми не просто створюємо нижню білизну, але й допомагаємо виявити свою природну чуттєвість і елегантність.

Atlantic
1 поверх

ATLANTIC - провідний польський бренд нижньої білизни. Створюючи модну білизну вже більш ніж 25 років, компанія отримала незмінну довіру клієнтів.

Brabrabra
2 поверх

brabrabra були засновані для того, щоби кожна жінка почувалася комфортно та привабливо попри будь-які параметри. Взагалі, хто їх придумав? Напевно ж не знавець жіночої краси. Ми любимо тебе такою, як ти є, та висловлюємо це кожною нашею дією.

Intimissimi
0 поверх

Intimissimi - всесвітньо відомий італійський бренд нижньої білизни. Крім білизни, асортимент марки поповнюється новими колекціями купальників, комплектами для сну і повсякденним одягом. Бренд Інтіміссімі пропонує якісне нижню білизну для чоловіків і жінок широкої вікової категорії - від 15 до 60 років. Належить до середньої цінової категорії. Під час розпродажів знижки досягають 70% на комплекти якісного італійського білизни.

JASMINE
0 поверх

Трендова жіноча білизна за привабливими цінами

MARC & ANDRÉ
2 поверх

Протягом багатьох років Marc & André прикрашає життя жінок у всьому світі, пропонуючи клієнтам якісну, стильну, вишукану та комфортну продукцію.

Компанія Marc & André вважає, скільки людей - стільки смаків і враховує це. Запорука успіху марки в досягненні унікального поєднання високої якості продукції, використання ексклюзивних матеріалів та широкого асортименту.

Як дістатися

до ТРЦ "Французький бульвар"

Адреса:

м.Харків, Україна

вул, Академіка Павлова, 44Б

Графік роботи:

Сільпо: з 10:00 до 19:00

Магазини: з 10:00 до 19:00

Паркінг: цілодобово

Залишилися питання?

Замовте зворотній дзвінок