ШОПІНГУЙСЯ разом з ТРЦ «Французький бульвар»

ШОПІНГУЙСЯ разом з ТРЦ «Французький бульвар»

ТРЦ «Французький бульвар» - торгово-розважальний центр з унікальними магазинами, ресторанами та розважальними зонами, аналогів яким немає у Харкові. Вже 26 листопада, для всіх, хто полюбляє шопінг відбудеться найочікуваніша подія осені – Чорна п`ятниця. Грандіозний розпродаж, що об`єднує любителів шопінгу з усього світу. Запрошуємо всіх до ТРЦ «Французький бульвар» за найвигіднішими пропозиціями від магазинів та розважальних центрів. На Вас чекають знижки та приємні бонуси на всі види товарів від сучасних гаджетів до стильних луків осінь/зима 2021-2022. Блекфрайдей – це розпродаж, який неможливо пропустити!

Також на відвідувачів ТРЦ «Французький бульвар» чекає грандіозна акція: «Сюрприз Бокс». В період з 11.11.2021 до 26.11.2021 робіть покупки в ТРЦ «Французький бульвар» від 700 грн. одним чеком, реєструйте чеки у адміністратора акції та підбирайте правильний код від боксу з подарунками. Будьте активними, удача неодмінно посміхнеться саме Вам.

На Вас чекають унікальні пропозиції, адже тільки у ТРЦ «Французький бульвар» під одним дахом зібрано понад 150 магазинів одягу, взуття, парфумерії та прикрас. Тільки у ТРЦ «Французький бульвар» є цілий поверх товарів для дітей «Kids бульвар», де розташовані більш, ніж 15 дитячих магазинів, а також 3 великі дитячі супермаркети: «Чудо острів», «Будинок іграшок» та «Karapuzov». Тільки у ТРЦ «Французький бульвар» є єдиний кінотеатр з технологією IMAX, де екран заввишки з 5-ти  поверховий дім та технологією 4DX, скеледром «ПІК», батутний клуб «Притяжение», роллердром «ШатоЛедо», а також єдина у Харкові країна професій та захоплень «Франсільванія».

ТРЦ «Французький бульвар» - ідеальне місце для Вашого дозвілля, адже ми поруч у найкращі моменти Вашого життя. Дні Народження, сімейні свята, пам`ятні дати, календарні свята, весілля та народження діточок. ТРЦ «Французький бульвар» - це завжди свято!

Приходьте до ТРЦ «Французький бульвар» та забирайте найбажаніші товари з величезними знижками…

ТРЦ «Французький бульвар» - унікальні шопінг та розваги!

Як дістатися

до ТРЦ "Французький бульвар"

Адреса:

м.Харків, Україна

вул, Академіка Павлова, 44Б

Графік роботи:

Сільпо: з 10:00 до 19:00

Магазини: з 10:00 до 19:00

Паркінг: цілодобово

Залишилися питання?

Замовте зворотній дзвінок