Проект Votre Home Scent Laboratory

Votre Home Scent Laboratory

Це особливий проект, яке має велике значення!

В його рамках розроблено 50 ароматів для дому, які допомагають залишатися в ресурсі та наповнюватися енергією прямо вдома.

На Ваш вибір пропонується більш ніж 50 ароматів, серед яких є моно-ноти, такі як кавун, манго, персик та багато інших смаколиків. Бо, звичайно, всі люди різні та одним варіантом композиції всім не догодиш.

Votre Parfum це передбачили та розробили окремі аромати, з якими Ви зможете робити що завгодно: створювати запаморочливі дуети або цікаві комбінації з моно-нот, поєднувати їх між собою або залишати у чистому вигляді.

Але якщо Вам не хочеться гратися у парфумера, то можете не заглиблюватися у тему міксології та обрати собі дифузор для дому з уже готовою парфумованою композицією. Повірте, вони заслуговують на вашу увагу!

Композиції для дому від Votre Parfum цікаві тим, що мають особливий підхід до ароматизації приміщення.

Їхнє завдання - не тільки приємно пахнути, а й підсилювати конкретну програму. Серед передбачених програм є “Релакс”, “Кохання”, “Затишок” та інші. Ви обираєте, на що вам хочеться зробити акцент у своєму домі - дифузор Votre робить.

Отже, home-аромати Votre Parfum - це не просто баночка, що приємно пахне. Це історія про настрій, про атмосферу, про насолоду від перебування у власному домі.

Переконайтесь у цьому і Ви - завітайте до бутіка Votre в ТРЦ “Французький бульвар”, там на вас чекають щодня з 10:00 до 22:00

Як дістатися

до ТРЦ "Французький бульвар"

Адреса:

м.Харків, Україна

вул, Академіка Павлова, 44Б

Телефони:

Адміністрація ТРЦ

+38 (093) 193-98-49

Графік роботи:

Сільпо: з 10:00 до 20:00

Магазини: з 10:00 до 20:00

Паркінг: цілодобово

Залишилися питання?

Замовте зворотній дзвінок