Про Шкіряні парфуми від Votre Parfum

А давайте сьогодні поговоримо про одні з найскладніших парфумів?

Вони завойовують серця чоловіків і жінок своєю самобутністю та, подекуди, навіть зухвалістю.

Здогадалися, про які ми аромати?

Звичайно, шкіряні!

Це одні з найскладніших у виробництві парфумів - для їх розробки доводиться використовувати безліч інших нот, щоб створити потрібний запах.

Істинний запах шкіри це чистий афродизіак. А якщо його ще й обрамити красивими пряними, східними або деревними нотами - взагалі можна втратити голову!

Шкіряні аромати ваблять, вони нескінченно та неприховано сексуальні. Анімалістичні ноти в парфумах завжди звертаються до наших внутрішніх тваринних інстинктів, пробуджують їх, кличуть вирватися назовні.

Тому парфуми, основані на базі шкіряних або замшевих нот, найчастіше обирають для себе впевнені у собі жінки та чоловіки, або ті, хто хоче підняти свою самооцінку.

Шкіряні аромати чудово підходять для холодної пори року, вони наче огортають теплом та затишком, тим самим, до речі, і приваблюють протилежну стать.

Існує багато різновидів шкіряних парфумів: вони можуть бути доповнені легкими нотами білих квітів або смолистими нотами дерева, підкреслені солодкою ваніллю або спокусливою амброю.

Якщо ви хочете допомогти своїй сексуальності розкритися або привернути до себе увагу, спробуйте скористатися парфумом з нотами шкіри - гарантуємо ефект не заставить на себе чекати!

А величезний вибір парфумів, як завжди, у Votre Parfum!

Парфумерні стилісти чекають на вас у бутіку в ТРЦ “Французький бульвар” щодня з 10:00 до 22:00!

Як дістатися

до ТРЦ "Французький бульвар"

Адреса:

м.Харків, Україна

вул, Академіка Павлова, 44Б

Телефони:

Адміністрація ТРЦ

+38 (093) 193-98-49

Графік роботи:

Сільпо: з 10:00 до 20:00

Магазини: з 10:00 до 20:00

Паркінг: цілодобово

Залишилися питання?

Замовте зворотній дзвінок