Покази шкільних колекцій 2021

Покази шкільних колекцій 2021
15 серпня о 16:00 ми чекаємо на всю Вашу родину, щоб подарувати Вам емоції від розважальної програми та презентувати нові шкільні колекції.
Партнери показів:

Перлина французького бульвару - бутик «Monna Rosa Milano», представить шкільну колекцію, яка є втіленням елегантності та витонченості.

 

«Kiddy Girls and boys» презентує великий асортимент шкільних модних трендів і якісних брендів.

 

Магазин правильного дитячого взуття турецького бренду «Panda» пропонує Вам наймоднішу колекцію року, а саме стильне анатомічне та ортопедичне взуття.

 

Широкий асортимент унікальних образів для активних школярів представить британський бренд стильного одягу «New Yorker».
Готуватись до нового навчального року зі шкільною формою «Marks & Spencer» - справжнє задоволення, тому що в колекції представлений широкий асортимент сорочок, футболок-поло, спідниць, сарафанів, штанів та багато інших предметів дитячого гардероба

 

Бренд «Harvest» пропонує до уваги надійні портфелі та рюкзаки для ваших відкриттів та бурхливого шкільного життя. В розробці своїх моделей «Harvest» поєднує корисний функціонал, зручну конструкцію і лаконічний дизайн.

 

Мережа спеціалізованих канцелярських магазинів «AKVAREL» презентує повний «арсенал» містких рю

кзаків з натуральних тканин та будь-який смак.

 

Магазин LC «Waikiki» представить великий асортимент шкільної форми. Основні переваги «LC Waikiki» - це доступні ціни та широкий асортимент для кожного.

 

«Чудо острів» мережа дитячих супермаркетів іграшок та канцелярії підготує для вас показ стильних та популярний рюкзаків.

 

Девіз компанії «Bembi»: «Ми думаємо про дітей». Це не просто слова, весь процес створення одягу пронизаний турботою і любов'ю про дітей, їх безпеку і комфорт. Тому саме цей бренд презентує у показі усю ніжність стилю для шкільної колекції.

Друзі, перший показ о 17:30, чекаємо на вас на 0 поверсі у ТРЦ «Французький бульвар»

Як дістатися

до ТРЦ "Французький бульвар"

Адреса:

м.Харків, Україна

вул, Академіка Павлова, 44Б

Телефони:

Адміністрація ТРЦ

+38 (093) 193-98-49

Графік роботи:

Сільпо: з 10:00 до 20:00

Магазини: з 10:00 до 20:00

Паркінг: цілодобово

Залишилися питання?

Замовте зворотній дзвінок