LOVE YOU – РЕАЛІЗУЄ ТВОЮ ЮВЕЛІРНУ МРІЮ НОВОРІЧНИЙ РОЗІГРАШ В ОФЛАЙН-МЕРЕЖІ

LOVE YOU – РЕАЛІЗУЄ ТВОЮ ЮВЕЛІРНУ МРІЮ

НОВОРІЧНИЙ РОЗІГРАШ В ОФЛАЙН-МЕРЕЖІ

Бренд ювелірних подарунків LOVE YOU запустив розіграш #ТвояЮвелірнаМрія, в якому кожен має можливість здійснити свою ювелірну мрію. Для цього завітайте в один із магазинів мережі, оберіть бажану прикрасу та чекайте дня оголошення результатів. Не втрачайте можливість покласти ювелірний подарунок собі під новорічну ялинку!

 

LOVE YOU реалізовує свою місію та надихає своїм прикладом дарувати близьким людям любов у всіх її проявах. 4 грудня у Всесвітній День замовлення подарунків та написання листів Діду Морозу, бренд запустив новорічний розіграш #ТвояЮвелірнаМрія в офлайн-мережі своїх магазинів. Кожен відвідувач LOVE YOU зможе прийняти участь, здійснити свою ювелірну мрію та підхопити дух новорічного дива.

 

Умови розіграшу дуже прості:

·         Завітай до будь-якого магазину LOVE YOU.

·         Обери з асортименту LOVE YOU прикрасу* – твою ювелірну мрію.

·         Заповни коротку анкету, вказавши артикул обраної прикраси та чекай дня розіграшу.

Розіграш триватиме з 04.12.21. по 26.12.21. Протягом 5-ти днів після завершення розіграшу бренд рандомно визначить трьох щасливчиків, чиї ювелірні мрії будуть реалізовані.

 

*Ціна обраної ювелірної прикраси не має перевищувати 25 000 грн з урахуванням діючої знижки в мережі магазинів LOVE YOU.

Розіграш лише в офлайн-мережі магазинів LOVE YOU.

Обов’язково завітайте до LOVE YOU під час підготовки до новорічних свят. Адже це не просто бренд ювелірних прикрас, а справжній помічник у підборі подарунків близьким та рідним. Ви зможете підібрати кольє з перлиною для своєї матусі, яскравий браслет – для найкращої подруги та каблучку з діамантом – для коханої дівчини. Хтозна, скільки див трапляється на Новий рік!

 

Більше того, бренд підготував багато новорічних сюрпризів в кожному зі своїх бутиків. Тож слідкуйте за новинами на сторінці @loveyou_jewels в Instagram та обирайте LOVE YOU.

 

 

Як дістатися

до ТРЦ "Французький бульвар"

Адреса:

м.Харків, Україна

вул, Академіка Павлова, 44Б

Телефони:

Адміністрація ТРЦ

+38 (093) 193-98-49

Графік роботи:

Сільпо: з 10:00 до 20:00

Магазини: з 10:00 до 20:00

Паркінг: цілодобово

Залишилися питання?

Замовте зворотній дзвінок