Zauber

Красота и здоровье

Інформація

Французський бульвар

перший поверх

Час роботи

10:00-22:00

Знижка по карті лояльності ТРЦ

3%

Подивитись на карті https://mall.com.ua/karta-trts

Опис, контакти


Висока функціональність, хороший матеріал виготовлення, продумана конструкція - ось що цінують клієнти, вибираючи манікюрні інструменти ZAUBER-manicure. Вся продукція, надана на нашому сайті, має ці характеристики. Ви отримуєте надійного помічника, з яким ваші руки завжди будуть виглядати бездоганно, ніби ви щойно побували в салоні краси. Доглядаючи за нігтями самостійно, ви повністю застрахуете себе від ризику порізів шкіри, її зараження і отримаєте акуратні, доглянуті руки.


Інструменти для манікюру можуть успішно використовувати, як новачки, так і професіонали. Головне, вони допомагають зберегти здорову структуру нігтів, уникнути розшаровування і збільшити час відростання кутикули. Навчитися ними користуватися може кожен, всього кілька тренувань і ви зможете робити собі манікюр самостійно.


Всі, хто бажає самостійно осягнути мистецтво педикюру, можуть купити інструменти для педикюру. Це відмінне рішення для тих, хто не завжди може знайти час на відвідування салону і бажає заощадити гроші. З ним ви отримуєте бажаний результат в короткі терміни. Тепер вам під силу привести свої нігті в порядок, не виходячи з дому!

Інтер'єр

Zauber