Yves Rocher

Красота и здоровье

Інформація

Французський бульвар

перший поверх

Час роботи

10:00-22:00

Телефони

0577281665

Знижка по карті лояльності ТРЦ

7%

Подивитись на карті https://mall.com.ua/karta-trts

Акції, новини

В этом месяце в Yves Rocher

13.04.2017

Спешите в ТРЦ "Французский Бульвар" за культовой губной помадой!

 

Скидка на парфюмерию – до -25% Весняна свіжість у

квіткових моноароматах (Ранок у саду)

 

Скидки на уход за телом – до -20% на средства по уходу

за телом – Скрабирование (растительный гоммаж),

Увлажнение (сиворотка «похудение» +

увлажняющий антицеллюлитный лосьон «похудение»)

 

Бесплатный экспресс макияж в бутиках

Yves Rocher c 3 апреля по 7 мая.

Скидка до -20% на уход для лица

(гаммы SEBO VEGETAL, Elixir 7.9 и Pure System)

 

 

 

Новая коллекция помады в Yves Rocher

29.09.2016

В этом месяце появился отличный повод побаловать
себя покупкой новой помады,− каждая купленная

в сентябре помада Yves Rocher даст жизнь новому дереву!

Ищите свою помаду Grand Rouge, Растительный блеск, Увлажняющую
помаду-крем или помаду-карандаш Сияние губ
в Yves Rocher на 1 этаже ТРЦ "Французский бульвар".

 

Новинки от Yves Rocher.

14.09.2016

 

Чувственная сладость ванили или кокоса, бодрящие ноты мандарина, лимона и кедра или расслабляющие запахи лаванды, флердоранжа и петитгрейна – новые Массажные Масла от Yves Rocher не только позаботятся о коже тела, но и окутают вас чувственными ароматами. В основе каждой из 4 формул − питательные масла жожоба, макадамии, кокоса, сафлора и абрикосовых косточек, которые глубоко питают кожу, делая ее гладкой и нежной на ощупь.

Попробуйте использовать новинки в качестве ежедневного ухода за кожей тела либо побалуйте себя расслабляющим или тонизирующим массажем. Подсказка: перед нанесением масла слегка нагрейте его в руках,− это позволит ему быстрее впитаться.

Приходите в наш магазин в ТРЦ "Французский бульвар", 1 этаж, около выхода к Эйфелевой башне.

Опис, контакти

 

Бренд рослинної косметики YvesRocher був створений в 1959 році паном Івом Роше в бретонском містечку Ля Гасійі, Франції. Сьогодні, 57 років по тому з моменту заснування бренду, рослинну косметику YvesRocher можна по праву назвати інноваційної та випереджаючої час. Над цим щодня працює понад 150 вчених із спеціалізаціями в різних областях науки про рослини і Шкірі.Це єдиний косметичний бренд в світі, який повністю управляє життєвим циклом своєї продукції без посередників: від Рослини до шкіри Клієнта. Вчені-експерти невпинно подорожують по всьому світу в пошуках унікальних компонентів, відкривають і вивчають нові види рослин, розпізнають їх виняткові властивості, а потім культивують за правилами Біологічної агрокультур на власних полях в Ля Гасійі.

Всі формули розробляються в дослідницьких лабораторіях бренду YvesRocher, косметичні продукти виробляються на власних заводах і продаються виключно через власні канали дистрибуції - Бутіки, Інтернет і Поштові каталоги. Подібна закрита і інноваційна економічна модель дозволяє YvesRocher повністю контролювати весь процес виробництва і встановлювати доступні ціни для кожного клієнта без шкоди для якості. Більш того, бренд беззаперечно слідує концепції сталого екологобезпечного розвитку на кожному етапі виробництва косметики, скорочуючи споживання поновлюваних ресурсів, зменшуючи вагу упаковок і використовуючи вдруге перероблені матеріали.

Бренд представлений у всіх шести косметичних категоріях, пропонуючи клієнтові широкий асортимент продукції: догляд за обличчям - ключова експертна категорія, догляд за волоссям, догляд за тілом, парфумерія, макіяж, гігієна.

Бренд YvesRocher залишається вірним переконанням і традиціям свого засновника, для якого Природа служила невичерпним джерелом натхнення. В житті і в роботі пан Ів Роше керувався одним простим правилом:


«Повертати Природі все, що вона так щедро дарує нам, кожен день для Краси жінки».

Саме цей принцип є для компанії основним і відображає її місію, а наша головна мета - стати косметичним брендом, який найбільш шанобливо ставиться до Жінки і Природи.

Інтер'єр

Yves Rocher