Yves Rocher

Красота и здоровье

Інформація

Французський бульвар

перший поверх

Час роботи

10:00-22:00

Телефони

0577281665

Знижка по карті лояльності ТРЦ

7%

Подивитись на карті https://mall.com.ua/karta-trts

Опис, контакти

 

Бренд рослинної косметики YvesRocher був створений в 1959 році паном Івом Роше в бретонском містечку Ля Гасійі, Франції. Сьогодні, 57 років по тому з моменту заснування бренду, рослинну косметику YvesRocher можна по праву назвати інноваційної та випереджаючої час. Над цим щодня працює понад 150 вчених із спеціалізаціями в різних областях науки про рослини і Шкірі.Це єдиний косметичний бренд в світі, який повністю управляє життєвим циклом своєї продукції без посередників: від Рослини до шкіри Клієнта. Вчені-експерти невпинно подорожують по всьому світу в пошуках унікальних компонентів, відкривають і вивчають нові види рослин, розпізнають їх виняткові властивості, а потім культивують за правилами Біологічної агрокультур на власних полях в Ля Гасійі.

Всі формули розробляються в дослідницьких лабораторіях бренду YvesRocher, косметичні продукти виробляються на власних заводах і продаються виключно через власні канали дистрибуції - Бутіки, Інтернет і Поштові каталоги. Подібна закрита і інноваційна економічна модель дозволяє YvesRocher повністю контролювати весь процес виробництва і встановлювати доступні ціни для кожного клієнта без шкоди для якості. Більш того, бренд беззаперечно слідує концепції сталого екологобезпечного розвитку на кожному етапі виробництва косметики, скорочуючи споживання поновлюваних ресурсів, зменшуючи вагу упаковок і використовуючи вдруге перероблені матеріали.

Бренд представлений у всіх шести косметичних категоріях, пропонуючи клієнтові широкий асортимент продукції: догляд за обличчям - ключова експертна категорія, догляд за волоссям, догляд за тілом, парфумерія, макіяж, гігієна.

Бренд YvesRocher залишається вірним переконанням і традиціям свого засновника, для якого Природа служила невичерпним джерелом натхнення. В житті і в роботі пан Ів Роше керувався одним простим правилом:


«Повертати Природі все, що вона так щедро дарує нам, кожен день для Краси жінки».

Саме цей принцип є для компанії основним і відображає її місію, а наша головна мета - стати косметичним брендом, який найбільш шанобливо ставиться до Жінки і Природи.

Інтер'єр

Yves Rocher