ТехноЁж

Смартфоны и телефоны

Інформація

Французський бульвар

нульовий поверх

Час роботи

10:00-22:00

Телефони

093 539-16-61; 063 518-39-51

Адреса сайту https://tehnoezh.ua/
Подивитись на карті https://mall.com.ua/karta-trts

Акції, новини

Акція "Де один там і другий"

15.10.2020

Акція "Де один там і другий" - Правило Техно Їжака - де один, там і другий! Купуй будь який фітнес браслет Xiaomi та отримай знижку 50% на другий! Фітнесуй разом з Техно Їжаком!

*Акція діє з 15 жовтня i до закінчення акційного товару.

Акція "Зашнуруйся"

15.10.2020

Акція "Зашнуруйся" - Зашнуруйся на повну в магазинах Техно Їжак! Купуй будь-який павербанк та отримай знижку 20% на кабель до нього. Техно Їжак - зашнуруйся не аби як!

*Акція діє з 15 жовтня i до закінчення акційного товару.

Акція "Glass алмаз"

15.10.2020

Акція "Glass алмаз" - Неможливо просто так прийти в Техно Їжак та піти без подарунка! Купуй будь-що, та отримай знижку 30% на захисне скло. Техно Їжак - Глас алмаз!
*Акція діє з 15 жовтня i до закінчення акційного товару.

 

Опис, контакти

Протягом п'яти років поспіль "Техно Їжак" знаходиться в ТОПі кращих компаній України в сегменті «портативної електроніки» на думку премії «Retail Awards Вибiр споживача». Та є володарем національної премії «Keep Calm & Love Clients» від Arricano Group за «Кращий сервіс».

"Техно Їжак"  - компанія не про гаджети, а про людей, які ними будуть користуватись. Про аксесуари не аби володіти, а щоб радувати. Не про консультації та інструкції, а про нові знання і розвиток. Не про послуги, а про допомогу.

"Техно Їжак"  - щоб робити життя легше за допомогою емоцій, гаджетів та аксесуарів.

Інтер'єр

ТехноЁж