Style Avenue

Ювелирные изделия

Інформація

Французський бульвар

перший поверх

Час роботи

10:00-22:00

Телефони

0967030311; 0634876376; 0982292827

Адреса сайту http://www.style-avenue.cz
Знижка по карті лояльності ТРЦ

5%

Подивитись на карті https://mall.com.ua/karta-trts
Зворотній зв'язок напишіть нам

Акції, новини

Не чекайте чорної п'ятниці!

21.11.2019

Не чекайте чорної п'ятниці!

Купуйте вже сьогодні!

-20% на всі представлені колекції від Європейського Ювелірного бутика @style_avenue_jew

Пропозиція діє до 24.11 включно!

Купуйте вже сьогодні!

21.11.2019

Не чекайте чорної п'ятниці!

Купуйте вже сьогодні!

-20% на всі представлені колекції від Європейського Ювелірного бутика @style_avenue_jew

Пропозиція діє до 24.11 включно!

Style Avenue - розіграш

24.09.2019

18 вересня в Харкові в ТРЦ "Французький Бульвар"  в монобрендовому бутику "Style Avenue" відбувся розіграш дорогоцінного кольє з колекції Ювелірний Сад.


У розіграші брали участь всі ті, хто зробив покупку в період з 21 червня по 18 вересня, або безпосередньо в день розіграшу.
Щасливою переможницею стала Цапенко Катерина. Від душі вітаємо !!!
Хочеться висловити величезну подяку гостям і партнерам. Саме з їх допомогою цей вечір став яскравою подією світського життя Харкова.


На вечірці була також представлена нова осіння колекція прикрас «ЛИСТЯ»! Тож запрошуемо всіх бажаючих ознайомитися с ассортиментом Європейського Ювелірного бренду Style Avenue!

 

Майский шоппинг в StyleAvenue!

27.04.2018

Майские праздники - это замечательная традиция длинных выходных в самом начале весны. К тому же - это повод и свободное время для обновления гардероба и не только. Мы приглашаем Вас сейчас на очень выгодный ювелирный шоппинг в StyleAvenue

С 28 апреля по 15 мая в бутиках действует акция «Майские дни». Только в эти дни мы дарим вам скидку 10% на любые украшения. Эта скидка суммируется со скидкой по вашей клубной карте и может составить до 25%. И это ещё не всё, ведь накопления от покупок, совершенных в эти дни, удваиваются на Вашей клубной карте и увеличивают Вашу постоянную скидку!
ТРЦ "Французский бульвар", 1 этаж
096 703 03 11
098 229 28 27

Опис, контакти


Style Avenue - це відомий Європейський Ювелірний Дім.

Бренд існує вже 17-ть років, він був заснований в 1999р в Празі.

Всі ювелірні колекції Style Avenue - це ексклюзивна розробка власного дизайн-бюро.

Прикраси Style Avenue виробляються на кращих ювелірних фабриках Європи і світу.

Style Avenue створює різноманітні стильні і модні ювелірні прикраси найвищого рівня, які задовольняють найвишуканіший смак.

Ексклюзивні прикраси Style Avenue у всьому світі вибирають і носять відомі люди, телеведучі, імениті хореографи і співаки, модні стилісти, світські левиці. Наприклад, прикраси Style Avenue носять: Наташа Корольова, Евеліна Бледанс, Юлія Барановских, Ольга Шелест, Ірина Безрукова, Пелагея, Тутта Ларсен, Олександр Васильєв, Корнелія Манго, Олена Самоданова, Севара, Анна Седокова, Катерина Варнава, Ірина Хакамада і багато інших.


За роки існування Style Avenue розширив асортимент, став широко відомий, ступив за межі Чехії і Європи. Сьогодні Style Avenue - це вже багаторічна історія, історія розвитку та успіху зі світовою географією.

З самого моменту заснування компанії і до цього дня центральний офіс і дизайн-бюро бренду знаходяться в Празі, столиці Чеської Республіки. Саме там «народжуються» колекції, а саме: виникають ідеї і теми колекцій, створюються ескізи для виробництва прикрас.


За багато років існування бренд Style Avenue зібрав унікальний творчий колектив з різних дизайнерів, талановитих художників, які працюють над створенням унікальних колекцій. Це люди з різних країн, вони об'єднані ідеями Style Avenue і працюють спільно над прикрасами колекцій для Style Avenue.

Коллекціі Style Avenue живуть роками. Вони розширюються і поповнюються новими виробами, моделями і лініями. Часто відразу кілька дизайнерів працює над колекцією: один бере активну участь в її первісній підготовці; інший створює нові варіанти і поєднання кольорів для вже діючих моделей; третій активно розробляє нову лінію всередині цієї колекції через роки її існування.

Власна команда дизайнерів і своє власне дизайн-бюро - це гарантія ексклюзивності прикрас бренду. Адже всі колекції Style Avenue придумані, намальовані, зроблені і продаються виключно під брендом Style Avenue.

 

Інтер'єр

Style Avenue