Sport City

Женская одежда

Інформація

Французський бульвар

перший поверх

Час роботи

10:00-22:00

Адреса сайту http://www.sportcity.ua/

Акції, новини

Магазин SPORT CITY знижує ціни!

14.08.2020

Магазин SPORT CITY знижує ціни!
В період з 11.08.2020р. по 24.08.2020р. проводиться акція «Знижки до -70%». В
рамках даної акції на окремі товари, які позначені ярликами номіналу, знижки
діють до 70%. Додаткова знижка 10% надається при покупці 2-х одиниць товару
(у разі, якщо обидва товари зі знижкою, то знижка вважається складним
відсотком, тобто від діючої ціни на товар). Додаткова знижка 15% надається
при покупці 3-х одиниць товару (у разі, якщо обидва товари зі знижкою, то
знижка вважається складним відсотком, тобто від діючої ціни на товар). В
акції бере участь весь товар, товар зі знижками і нова колекція, за винятком
частини аксесуарів, а саме: шкарпетки, бейсболки, шапки, рукавички,
спортінвентар, м'ячі, окуляри, шапочки для плавання. Деталі дізнавайтесь у
продавців-консультантів або на сайті sportcity.ua

 

Puma в ТРЦ "Французский бульвар"

28.05.2019

Puma

         Ведущий мировой немецкий бренд Puma вряд ли нуждается в представлении, поскольку он давно является одной из первых компаний, производящих качественную спортивную экипировку и сопутствующие аксессуары для совершенно различных категорий людей.

 

         При этом разработчикам и дизайнерам Puma всегда отлично удавалось сочетать в себе множество разных качеств: начиная от стиля и креативного дизайна, заканчивая идеальным сочетанием спорта и комфорта. Вообще вся одежда от Puma отличается не только своей неординарностью и креативностью, но и индивидуальным подходом со стороны ведущих мировых дизайнеров к каждой отдельной модели. Именно поэтому вся спортивная экипировка не только отличается высокой степенью надёжности и комфорта, но и своим уникальным стилем.

 

         Компания Puma всегда была нацелена именно на то, чтобы сделать свой брэнд узнаваемым во всём мире, а так же они были полны решимости добиться того, чтобы внести в мир ощутимый вклад со своей стороны. Эта идея всегда основывалась на том, чтобы никогда не отступать от основных своих принципов: обувь и одежда всегда должны были быть выполнены в креативном стиле, они должны быть удобны, а так же бренд должен идеально пересекаться как с модными, так и со спортивными тенденциями.

 

         Поклонники стиля Puma никогда не будут разочарованы товарами этой уникальной компании, потому что она идеально научилась за долгие годы сочетать, казалось бы, несочетаемое: это и спорт, это и мода, это и стиль и комфорт. Таким образом, продукция Puma всегда выражает образ жизни каждого отдельного поклонника, формируя, тем самым, расположение, уважение и лояльное отношение с их стороны.

 

Спортивные брендовые вещи от Puma это очень универсальная одежда, потому что она подходит как профессиональным спортсменам, так и простым людям, занимающимся в обычном спортивном зале. Каждый человек всегда запросто сумеет найти для себя именно то, что наиболее чётко отвечает его индивидуальным требованиям и предпочтениям.

 

Найти свой любимый бренд одежды вы можете в магазине "Sport City" на 1 этаже ТРЦ "Французский бульвар"

 

s_________________________________________________________________

 

Puma

 


Провідний світовий німецький бренд Puma навряд чи потребує представлення, оскільки він давно є однією з перших компаній, що виробляють якісну спортивну екіпіровку і супутні аксесуари для абсолютно різних категорій людей

 


При цьому розробникам і дизайнерам Puma завжди відмінно вдавалося поєднувати в собі безліч різних аспектів: починаючи від стилю і креативного дизайну, закінчуючи ідеальним поєднанням спорту і комфорту. Взагалі весь одяг від Puma відрізняється не тільки своєю неординарністю і креативністю, а й індивідуальним підходом з боку провідних світових дизайнерів до кожної окремої моделі. Саме тому вся спортивна екіпіровка не тільки відрізняється високим ступенем надійності і комфорту, а й своїм унікальним стилем.


Компанія Puma завжди була націлена саме на те, щоб зробити свій бренд впізнаваним в усьому світі, а так само вони були сповнені рішучості домогтися того, щоб внести в світ відчутний внесок зі свого боку. Ця ідея завжди ґрунтувалася на тому, щоб ніколи не відступати від основних своїх принципів: взуття та одяг завжди мали бути виконані в креативному стилі, вони повинні бути зручні, а так же бренд повинен ідеально перетинатися як з модними, так і зі спортивними тенденціями.

 


Шанувальники стилю Puma ніколи не будуть розчаровані товарами цієї унікальної компанії, тому що вона ідеально навчилася за довгі роки поєднувати, здавалося б, непоєднуване: це і спорт, це і мода, це і стиль і комфорт. Таким чином, продукція Puma завжди висловлює спосіб життя кожного окремого шанувальника, формуючи, тим самим, розташування, повага і лояльне ставлення з їхнього боку.

 


Спортивні брендові речі від Puma це дуже універсальний одяг, тому що вона підходить як професійним спортсменам, так і простим людям, які займаються в звичайному спортивному залі. Кожна людина завжди запросто зможе знайти для себе саме те, що найбільш чітко відповідає його індивідуальним вимогам і перевагам.

 

Знайти свій улюблений бренд одягу ви можете в магазині "Sport City" на 1 поверсі ТРЦ "Французький бульвар"

 

Under Armour в ТРЦ "Французский бульвар"

22.05.2019

Under Armour в ТРЦ "Французский бульвар"

 

         Under Armour – американская компания по производству, высокотехнологичной функциональной спортивной одежды и обуви для профессиональных спортсменов.

         Ассортимент фирмы достаточно широк, в нем представлены две основные линейки — женская и мужская коллекция. Также имеется одежда для ежедневного использования. Вся одежда разделяется по сезонности. Существует несколько типов, HeatGear — предназначена для лета, ColdGear — для зимы, AllSeasonsGear — для межсезонья.

         Обувь Under Armour, благодаря своему высокому качеству, оригинальному дизайну и доступным ценам приобрела массу поклонников среди молодежи и любителей спорта. Выпускаемая обувь проходит обязательное тестирование, в котором принимают участие школьники, студенты и волонтеры. На личном опыте они исследуют недостатки и достоинства спортивной обуви. Их мнение обязательно учитывается при разработке новых моделей.

         На сегодняшний день Under Armour ассоциируется с производителем лучшего компрессионного термобелья и спортивной обуви, предназначенного для профессиональных спортсменов. С идеи создать технологичное белье началась история компании, спустя 18 лет технологии по-прежнему являются опорным пунктом стратегии развития Under Armour. Теперь на заводе компании под исследования отведён отдельный сверхсекретный кампус Innovation Lab. Бренд стал настоящим конкурентом для Nike, Аdidas, Puma и прочих марок подобного высокого уровня.

 

Найти ваш любимый бренд можно в магазине "Sport Сity" 1 этаж ТРЦ "Французский бульвар"

 

 

 s_____________________________________

 

Under Armour - американська компанія з виробництва, високотехнологічної функціональної спортивного одягу і взуття для професійних спортсменів.

Асортимент фірми досить широкий, в ньому представлені дві основні лінійки - жіноча і чоловіча колекція. Також є одяг для щоденного використання. Весь одяг поділяється по сезонності. Існує кілька типів, HeatGear - призначена для літа, ColdGear - для зими, AllSeasonsGear - для міжсезоння.


Взуття Under Armour, завдяки своїй високій якості, оригінального дизайну і доступними цінами придбала масу шанувальників серед молоді та любителів спорту. Продукція, що випускається взуття проходить обов'язкове тестування, в якому беруть участь школярі, студенти та волонтери. На особистому досвіді вони досліджують недоліки і переваги спортивного взуття. Їхня думка обов'язково враховується при розробці нових моделей.

 


На сьогоднішній день Under Armour асоціюється з виробником кращого компресійного термобілизни і спортивного взуття, призначеного для професійних спортсменів. З ідеї створити технологічне білизна почалася історія компанії, через 18 років технології як і раніше є опорним пунктом стратегії розвитку Under Armour. Тепер на заводі компанії під дослідження відведено окремий надсекретний кампус Innovation Lab. Бренд став справжнім конкурентом для Nike, Аdidas, Puma і інших марок подібного високого рівня.

 

Знайти ваш улюблений бренд можна в магазині "Sport Сity" 1 поверх ТРЦ "Французький бульвар"

 

 

 

Опис, контакти


           Sport City - мережа магазинів спортивного одягу та взуття для всієї родини, яка вже понад 15 років активно розвивається на ринку спортивних товарів. Тут Ви можете знайти товари як для повсякденного стилю, так і для активного відпочинку таких відомих світових брендів: Columbia, Adidas, Nike, Reebok, Puma, Under Armour, Skechers, Merrell, O'Neil і багатьох інших! Ексклюзивно в Sport City представлені бренди Radder і Geographical Norway. Тобі більше не потрібно нікуди йти, твої улюблені моделі зібрані в Sport City!

Інтер'єр

Sport City