SOVA jewelry house

Ювелирные изделия

Інформація

Французський бульвар

перший поверх

Час роботи

10:00-22:00

Телефони

0 800 300 750

Адреса сайту http://sovajewels.com/

Акції, новини

ЮВЕЛІРНА ІСТОРІЯ У 20 РОКІВ

25.06.2020

"Сьогодні нам 20.

Як усі 20-річні, ми трошки ідеалісти. Хочемо робити лише те, що любимо: сучасні прикраси, котрі так вам личать - на роботі чи вечірці, на побаченні чи весіллі. Тому що віримо: любов народжує любов.

 

Як частина покоління Z, ми бажаємо впливати! В 21 сторіччі закохувати вас у золото, діаманти та перли. Надихати в соцмережах, а потім відкривати магазини по всій країні, щоби знайомитися ще ближче.

Ми зустрічаємо 20-річчя в новій реальності та думаємо про це, як про велику пригоду. Три роки тому здавалося: немає нічого крутішого, ніж зробити кольє для мами Ілона Маска. А зараз мріємо створити прикраси з марсіанських порід.

 

Ми виросли та повні сил. То ж прагнемо змінювати світ і рушити гори: ми створювали колекції, щоб привернути увагу до боротьби з ВІЛ, рятувати червонокнижних звірів, підтримувати молодих мам. Ми співпрацювали з кращими українськими брендами заради нових, ні на що не схожих ідей. Попереду ще стільки викликів, та з вами ми здатні на все!

То ж сьогодні ми загадаємо довгоочікувану зустріч. У масках чи без, у кращому чи досі неідеальному світі. Неважливо. Разом ми завжди знайдемо, як його прикрасити."

 

SOVA, jewelry house – український ювелірний бренд-трендсетер, який відповідає світовим тенденціям.  Єдиний на українському ринку бренд, який колекційно підходить до запуску продуктів та  демонструє сміливість, готовність до експериментів та свободу.

20 years!!! Make a wish!

18.06.2020

20 years!!! Make a wish!

Святкуй 20 років SOVA jewelry house разом з нами!
Знижки до - 50% на ювелірні прикраси!

Тільки з 16.06 по 30.06.20 включно
Вперше! Знижка діє на колекцію Litkovskaya та For Love

∙50% знижка на прикраси з спеціального розділу
∙40% + 5 %**на інші прикраси
∙Обручки Classic - 20%
∙Обручки Style - 25%
∙Обручки Diamond - 35%
∙ 20 + 5%** на ланцюжки
+ 5%** - додаткова знижка для нових та вже існуючих власників дисконтних карток SOVA Club.
+ 3% до Дня Народження клієнта (не росповсюджується на обручки, ланцюжки, Outlet % та акційні позиції - 50%).
Всім клієнтам ваучер на знижку 10% на наступну покупку (ваучер не діє на акційні позиції - 50%, обручки)

Обмеження:
- Знижка не діє на прикраси з розділу Outlet
- Не діє на колекцію «Коко» та браслети «Рись»

Hello again SALE в SOVA!

19.05.2020

Hello again SALE в SOVA!

Знижки на прикраси до -50%
Тільки з 19.05 по 1.06.20 включно

∙ 50% Знижка на прикраси з спеціального розділу
∙ 30+5% знижка на колекцію LITKOVSKAYA
∙ 20% знижка на ланцюжки та новинки колекції For Love

Також діє комплексна знижка:
30+5% при купівлі 1-ї прикраси
35+5% при купівлі 2-х прикрас
40+5% при купівлі 3-х та більше прикрас

+5% - додаткова знижка для нових та вже існуючих власників дисконтних карток SOVA Club.

Обмеження:
- Знижки не взаємодіють з іншими акціями
- Не діє на прикраси з розділу Outlet
- Знижка не діє на колекцію Коко та браслети Рись.
- Не взаємодіє з додатковою знижкою за емейл підписку

 

обирай улюблену модель зі знижкою до 45%

10.02.2020

Наше зізнання в коханні - у кожній прикрасі SOVA. Тільки з 01.02 по 17.02 включно обирай улюблену модель зі знижкою до 45% ????

∙ 40% +5%* на вироби з діамантами;⠀
∙ 40% +5%* на інші прикраси SOVA;⠀
∙ 20% +5%* на колекцію Litkovskaya;⠀
∙ 20% +5%* на обручки, ланцюжки та срібні прикраси.

+5%* - мається на увазі додаткова знижка 5% для нових та вже існуючих власників дисконтної картки SOVA Club.
+3% до Дня народження клієнта (не поширюється на обручки, ланцюжки та вироби outlet).

* Обмеження:
- Знижка не взаємодіє з акцією – 50% на обрані позиції.
- Знижка не діє на колекцію Коко.
- Знижка не взаємодіє з іншими акціями та outlet.

Чекаємо на тебе ♥

 

Наше зізнання в коханні - у кожній прикрасі SOVA.

10.02.2020

Наше зізнання в коханні - у кожній прикрасі SOVA. Тільки з 01.02 по 17.02 включно обирай улюблену модель зі знижкою до 45% ????

∙ 40% +5%* на вироби з діамантами;⠀
∙ 40% +5%* на інші прикраси SOVA;⠀
∙ 20% +5%* на колекцію Litkovskaya;⠀
∙ 20% +5%* на обручки, ланцюжки та срібні прикраси.

+5%* - мається на увазі додаткова знижка 5% для нових та вже існуючих власників дисконтної картки SOVA Club.
+3% до Дня народження клієнта (не поширюється на обручки, ланцюжки та вироби outlet).

* Обмеження:
- Знижка не взаємодіє з акцією – 50% на обрані позиції.
- Знижка не діє на колекцію Коко.
- Знижка не взаємодіє з іншими акціями та outlet.

Чекаємо на тебе ♥

SOVA вдруге створили ювелірну колекцію спільно з FROLOV

05.02.2020

SOVA вдруге створили ювелірну колекцію спільно з FROLOV

 

Колекція прикрас вже традиційно присвячена Дню святого Валентина та з'явиться у магазинах напередодні свята - 5 лютого.

Частину коштів з продажу колекції буде направлено на боротьбу з ВІЛ в Україні. На кошти, зібрані минулого разу найбільшою пацієнтською організацією в Україні БО "100% Життя», було закуплено 1500 швидких тестів на ВІЛ.

Колекція складається з 14 одиниць, виконаних у білому та жовтому золоті. Фаворити Івана Фролова - прикраси з символом нескінченності: «Кожного разу, коли ми закохуємося, нам хочеться, щоб це було назавжди, і почуття тривали бескінечно».

«Ми з задоволенням повертаємося до співпраці з Іваном Фроловим та його командою. Колаборація - це завжди новий та цікавий досвід для нас, а в даному випадку - ще і соціальна місія, яка надихає та підтримує всю команду вже другий рік поспіль», - розповідає Ганна Коваль, маркетинг та сейлз-директорка SOVA. «Нова колекція вийшла витонченою та романтичною, але вона чудово поєднується з агендерними прикрасами з нашої першої колаборації з FROLOV. Стилістично це вже інша історія, але концептуально все залишилося на своїх місцях. Це прикраси, які рятують життя».

«Боротися за життя - це найкраща місія, яка об‘єднує нас, активістів, і свідомий бізнес, як SOVA та FROLOV. Спільні цінності дають нам змогу дарувати людям красу та навчати їх піклуватись про здоров‘я - власне та своїх коханих,» - коментує Анастасія Дєєва, виконавча директорка БО 100% ЖИТТЯ.

В новій колекції представлені кафи, кольє, каблучки, сережки-кільця та сережки-пусети, що ідеально міксуються між собою. Деякі прикраси є трансформерами: каблучки стають кулонами, а кулони - сережками. В колекції знову представлене зображення сердця - символу бренду FROLOV. Але цього разу воно об'ємне.

Головною героїнею зйомки, присвяченої випуску колекції, стала модель та акторка Валерія Караман. Нещодавно вона знялася у фільмі Роберта Еггерса «Маяк» разом із Віллемом Дефо та Робертом Паттінсоном. Її образ втілює настрій колекції - сміливий, але дещо наївний.

 

SOVA СТВОРИВ ПРИКРАСИ НАДИХНУВШИСЬ ІНДІЄЮ

23.12.2019

СХІДНИЙ ЕКСПРЕС: БРЕНД SOVA СТВОРИВ ПРИКРАСИ НАДИХНУВШИСЬ ІНДІЄЮ

 

От би сісти у поїзд, наприклад, до Дарджилінгу, і поїхати у прекрасне невідоме. Туди, де боги танцюють, а кароокі дівчата носять золото на їх честь і дивляться так, ніби бачили, як народжувався Всесвіт.

Можна, звичайно, сісти в поїзд або літак. Або ризикнути і відкрити прекрасне невідоме у самій собі. Індійські дівчата вказують шлях божественній енергії за допомогою одягу та прикрас, і в цьому є сенс: хто з нас не помічав, як зовнішність впливає на стан зсередини? Бренд SOVA вирішив зануритися у їх досвід і створив ювелірну колекцію, натхненну красою і мудрістю Сходу.

В Індії вважають, що енергія рухається вздовж хребту знизу-вгору, а тому волосся, обличчя та шию місцеві дівчата прикрашають найяскравіше. SOVA об'єднує східний максималізм з європейським мінімалізмом і пропонує тонкі намиста з декількох ниток або золоті ланцюжки з кулонами на різних рівнях. Їх можна носити усі разом, за прикладом східних красунь: буде яскраво, але гармонійно. А головне, в Індії вірять, що намиста різної довжини активують енергію одночасно у різних чакрах та залучають любов.

Сережки на Сході - не тільки про естетику, а й про духовні сили жінки: саме тому там можна зустріти дівчат у масивних прикрасах. Ювеліри SOVA вийшли із ситуації витончено і без крайнощів, запропонувавши довгі сережки з ланцюжками, доповнені кольоровими намистинами.

Без браслетів та каблучок на Сході нікуди, адже руки - місце перетину всіх енергій у тілі. Не обов'язково надягати цілу низку прикрас - можна обмежитися акуратними, але помітними з нової колекції SOVA: тонкі ланцюжки і кольорове каміння - бірюза, корал, аметист, онікс.

Вся колекція створена з жовтого золота, в Індії - символу достатку і удачі. Натуральне каміння - сакральних блакитного та червоного кольорів, що означають чистоту, чуттєвість та силу. На Сході традиція носити прикраси, багато і відразу, існує більше 5 тисячоліть. Але якщо і не звертати на екзотичну філософію великого значення, приємно знати, що за намистом або каблучкою, яку ти одягаєш з футболкою або сукнею, є історія. Така ж надихаюча, як ідея сісти в поїзд і відправитися туди, де ще не бувала. За новими всесвітами.

 

 

Діамантова колекція GLOW

23.12.2019

Внутрішнє сяйво. Діамантова колекція GLOW від ювелірного будинку SOVA

 

У 2019 кращі друзі дівчат - цілком реальні люди, а діаманти вона може купити собі сама. Зовсім не обов'язково, звичайно, але чому б ні?

Навіщо їй діаманти в 2019 році, запитаєте ви, адже це так буржуазно? По-перше, дівчина може втомитися від кросівок, світшотів, вічних «знову на роботу» і «аби встигнути». Блискучий діамант нагадає, що колись у людей було місце для повільного життя, повсякденної краси та цінностей, які тривають довше, ніж інстаграм-сторіз. І дівчина видихне та заспокоїться.

 

Може, вона вирішить, що пора, нарешті, знайти у житті щось стабільне: адже з офісним графіком багато не подорожуєш, а з діамантами - цілком. Або, дивлячись на архівні сімейні фотографії, так надихнеться своєю елегантною бабусею, що захоче стати на неї схожою ще більше.

 

А може бути, вона захоче заміж, потішити себе чимось гарним та новим, відчути себе принцесою Грейс хоча б на 5 хвилин. Головне, коли дівчина чогось хоче - вона сяє і світиться зсередини. Тому ювелірний бренд SOVA назвав свою діамантову колекцію GLOW.

 

Як завжди, витончені, лаконічні моделі створені для того, щоб підкреслювати і відображати природне сяйво своєї власниці. А тому підходять для вечора і на кожен день.

Обличчям колекції GLOW ювелірний бренд обрав блогера Дашу Квіткову, відкриту, яскраву дівчину, яка не стоїть на місці та надихає своїм прикладом сотні тисяч шанувальниць. Адже життя одне, так чому б не смакувати її і не носити діаманти кожен день?

Їх в колекції GLOW достатньо: 16 виробів, з них - 5 моделей каблучок, 7 моделей сережок, 3 кольє та один підвісок. Усі прикраси вже доступні для замовлення на сайті https://sovajewels.com/ та в мережі магазинів SOVA.

Вдячні бренду Frolov за наданий одяг для зйомки.

 

Знижки в SOVA

21.11.2019

Black SALE в SOVA!

Тільки з 18.11.2019 по 02.12.2019 включно отримай знижки до -50%! 

Можливо оформити до 3х прикрас на вибір.

 

40 +5%* на всі колекції SOVA

45+5%* на прикраси з діамантами

- 20% до останньої ціни на прикраси з Outlet

+5% до номіналу дисконтної картки на колекцію LITKOVSKAYA

- 20%+5%* на обручки

 

*Додаткові +5% для нових і вже існуючих власників дисконтної картки SOVA Club

 

 

Обмеження:

- Під час акції додаткова знижка 3% до Дня народження клієнта не працює.

Чекаємо на тебе!

 

Black SALE в SOVA!

21.11.2019

Black SALE в SOVA!

Тільки з 18.11.2019 по 02.12.2019 включно отримай знижки до -50%!

 

Можливо оформити до 3х прикрас на вибір.

 

40 +5%* на всі колекції SOVA

45+5%* на прикраси з діамантами

- 20% до останньої ціни на прикраси з Outlet

+5% до номіналу дисконтної картки на колекцію LITKOVSKAYA

- 20%+5%* на обручки

 

*Додаткові +5% для нових і вже існуючих власників дисконтної картки SOVA Club

 

 

Обмеження:

- Під час акції додаткова знижка 3% до Дня народження клієнта не працює.

Чекаємо на тебе!

Опис, контакти

SOVA jewelry house - це ювелірний бренд, який не тільки відповідає світовим тенденціям, але і створює їх, будучи тренд-сетером на українському ринку. Ідея формування ювелірного гардероба для сучасних дівчат виступає лейтмотивом у всіх колекціях ювелірного дому SOVA.


SOVA - якісні та стильні коштовності, які можна оновлювати кожен сезон, доповнюючи свої образи. Переосмислення класичних форм, свіжий погляд на тенденції, актуальність і стиль.

Інтер'єр

SOVA jewelry house