Sasha Fabiani

Обувь

Інформація

Французський бульвар

нульовий поверх

Час роботи

10:00-22:00

Подивитись на карті https://mall.com.ua/karta-trts

Акції, новини

Шаленi знижки в магазинi Sasha Fabiani!

02.07.2019

Шаленi знижки в магазинi Sasha Fabiani!


На всю лiтню колекцiю -40%!
Ласкаво просимо до нас на 2й поверх ТРЦ Французький Бульвар!

 

Опис, контакти


Бренд Sasha Fabiani був створений в 1990 році. Його основою стали сучасні напрямки у високій моді Італії. Завдяки чудовій стилю, бездоганній якості та високому комфорту продукція бренду Sasha Fabiani заслужила популярність і визнання клієнтів всього світу.

Модне жіноче взуття і одяг марки Sasha Fabiani відрізняються сучасним стилем, зачаровують своєю барвистістю, естетикою і багатою художньою фантазією. Жіноче взуття від Sasha Fabiani здатне задовольнити потреби самої вибагливої ​​модниці. Колекції Sasha Fabiani завжди очікувані і вражають своєю різноманітністю.


Кожна модель з представленого асортименту взуття і одягу розробляється і виготовляється висококваліфікованої групою фахівців. Вся продукція бренду Sasha Fabiani піддається ретельному контролю на кожному етапі, починаючи з проектування, вибору матеріалів, закінчуючи останньою фазою виробничого процесу. У 2006 році завдяки високій якості своєї продукції, популярності серед населення і першокласному стилю бренд Sasha Fabiani заслужив титул «кращий бренд Китаю». У 2005 році та 2009 році бренд Sasha Fabiani був визнаний «одним з кращих рекомендованих брендів в Росії».


Продукція марки Sasha Fabiani дуже популярна в Східній Європі: в Росії, в Білорусі, Україні та Казахстані.

Віддавши перевагу продукції фірми Sasha Fabiani ви зробите мудрий вибір, який буде вас радувати завжди.

Інтер'єр

Sasha Fabiani