New Yorker

Одежда

Інформація

Французський бульвар

нульовий поверх

Час роботи

10:00-22:00

Акції, новини

Осіння колекція

30.09.2020

Опис, контакти


          New Yorker (Нью Йоркер) - німецька мережа магазинів молодіжного одягу, взуття та аксесуарів. У магазинах New Yorker продаються тільки свої бренди під назвами: Fishbone, Amisu, Censored і Smog.

Історія компанії New Yorker (Нью Йоркер) Історія мережі магазинів New Yorker бере свій початок в 1971 році. Саме тоді відкрився перший магазин з продажу джинсового одягу New Yorker у Фленсбурзі (Німеччина). Тоді компанія лише продавала молодіжнуий джинсовий одяг, який мав привабливий дизайн і ціну. У грудні 2009 року New Yorker відкриває свій 750-й магазин, а у вересні 2010 року у New Yorker є вже 800 фірмових магазинів!


          Власником компанії є Фрідріх Кнапп, який заснував свій благодійний фонд і зробив багато пожертвувань нужденним. Зараз магазини New Yorker широко відомі в світі. В основному там, як і раніше, продається доступна за ціною молодіжний одяг. Компанія пропонує якісний одяг, для молодих людей, які стежать за модою і хочуть одягатися в яскравий стиль casual. Крім чоловічого та жіночого одягу в магазинах New Yorker можна знайти чоловіче і жіноче взуття, аксесуари і нижню білизну. Зараз в магазинах New Yorker продаються тільки власні марки, тому можна вважати що магазини є монобрендовими.

Інтер'єр

New Yorker