Manika

Аксессуары

Інформація

Французський бульвар

перший поверх

Час роботи

10:00-22:00

Телефони

068 125 5 125

Адреса сайту https://manika.com.ua

Опис, контакти

Український бренд ювелірних прикрас Manika - це гармонійне поєднання класики і сучасної естетики. Ось уже десять років ми вкладаємо душу в улюблену справу і розвиваємо оффлайн-мережу, яка на даний момент складається з десяти монобутиків. І сьогодні готові представити наш інтернет-магазин, який дозволить стати ближче до клієнтів з різних куточків країни.

 

Вироби з дорогоцінних металів - це завжди вдалий подарунок на свято і приємний знак уваги. Ми з радістю розділимо з вами найважливіші моменти життя: дні народження, хрестини, романтичні побачення, світські виходи і ділові зустрічі. Але також впевнені, що бажання порадувати своїх близьких не повинно бути прив'язане до дат.

 

Ювелірні прикраси є невід'ємним елементом способу і допоможуть розповісти про вас оточуючим без слів. В інтернет-магазині Manika представлений широкий асортимент, серед якого ви знайдете:

● каблучки;

● підвіски і ланцюжки;

● сережки;

● браслети;

● запонки та затискачі для краваток;

● сувеніри.

 

Всі продукти Manika проходять ретельну перевірку на кожному етапі створення, а нашу впевненість в якості виробів підтверджує дворічна гарантія. Завдяки власному виробництву наш бренд може запропонувати справедливі і доступні ціни, які порадують цінителів ювелірного мистецтва.

 

Відгуки клієнтів - це головна мотивація для нашого колективу! Саме ви допомагаєте Manika розвиватися, ставати краще і підвищувати рівень сервісу. Будемо вдячні за критику і похвалу - обов'язково діліться своїми враженнями після кожного замовлення

Інтер'єр

Manika