Iren Bukur

Красота и здоровье

Информация

Французский бульвар

первый этаж

Время работы

10:00-22:00

Телефоны

067 448 56 59; 093 342 32 47; 095 284 25 56

Адрес сайта http://irenebukur.com/
Скидка по карте лояльности ТРЦ

50%

Посмотреть на карте https://mall.com.ua/karta-trts

Акции, новости

ДЕНЬ КЛІЄНТА ТРИВАЄ

04.04.2016

ДЕНЬ КЛІЄНТА ТРИВАЄ

Нагадуємо 3 причини прийти до роздрібних магазинів в ці дні:
— Отримати чудові подарунки (незалежно від того, обрали Ви для себе що-небудь чи ні, Ви гарантовано стаєте учасником розіграшу! В якості призів виступає набір для волосся та наша новинка – маска для волосся «Біозволоження»).
— Отримати заряд позитиву.
— Лише для постійних клієнтів в цей день діє знижка – 20% від вашої картки на будь-яку позицію.

 

 

 

Новости о продукции

10.03.2016

Увага! Довгоочікувана новинка - маска для волосся "Біозволоження"!


В її основі - новий метод лікування волосся на основі технології біозволоження.
Маска містить активний зволожувальний комплекс, а також дивовижний набір рослинних екстрактів і олій, які забезпечують відновлення молекулярного рівня вологи у структурі волосся, надають йому пружності, гладкості, шовковистості, продовжують його молодість і красу.
Завдяки такій комплексній взаємодії маска ефективно «реанімує» ушкоджену структуру волосся.
Нова маска "Біозволоження" - це справжня омолоджувальна терапія для вашого волосся.

Описание, контакты

Irene Bukur - aвторська жива косметика нового покоління.
Irene Bukur – компанія повного циклу, яка здійснює та контролює всі основні етапи створення нового косметичного продукту, зокрема дослідження, тестування, розробку, затвердження рецептури, якість сировини, виробництво. Після чого жива косметика доходить до покупця.

Жива косметика Irene Bukur – унікальне явище в косметології. Її ідеологом є доцент і кандидат фармацевтичних наук Лідія Гіреївна Москаленко. Упродовж тривалого часу Лідія Москаленко очолювала кафедру аптечної та промислової технології ліків НМУ ім. О. О. Богомольця. Саме вона вивчила й виявила дивовижні властивості косметики, яка належить до сегмента «живої», її унікальну здатність ефективно й водночас безпечно впливати на шкіру та волосся. Результатами цих досліджень Лідія Москаленко поділилася з Іриною Олександрівною Букур.

5 довгих років Лідія Гіреївна та Ірина Олександрівна розробляли й тестували рецептури, які повинні були стати основою для створення косметики нового покоління. Чергові випробування підтвердили, що жива косметика за якісними показниками та ефективністю впливу здатна конкурувати з визнаними європейськими та світовими косметичними брендами. Саме розробки Лідії Москаленко, зокрема 6 видів поліваріантної косметики на 90 рецептур, стали фундаментом створеного 2009 року Іриною Олександрівною Букур першого українського бренда живої косметики.

 Головні принципи виробництва косметики Irene Bukur
Створення кожного продукту Irene Bukur базується на п'яти ключових принципах виробництва живої косметики.
 • Свіжа зелена сировина.
  Для виготовлення косметики Irene Bukur використовують високоякісну екологічно чисту сировину, яку вирощують методом органічного землеробства на спеціальних плантаціях, що розташовані в природних заповідниках України.

 

 • Виготовлення невеликими партіями.
  Наявність свіжих зелених інгредієнтів зумовлює якість та ефективність кожного продукту, проте найактивніше жива косметика діє перші три місяці від створення. Саме тому живу косметику виготовляють у спеціальній лабораторії невеликими партіями. Цей принцип дає покупцеві унікальну можливість використовувати свіжий, щойно виготовлений продукт.

 

 • Натуральність.
  Кожен продукт бренду містить 75 – 80 % натуральних біологічно активних компонентів, які завдяки спеціальній технології обробки зберігають близько 95 % своїх лікувальних властивостей.

 

 • Використання мінімальної кількості консервантів
  У складі косметики Irene Bukur містяться природні та харчові консерванти в мінімально дозволеній кількості, саме тому термін зберігання косметичного продукту не перевищує 12 місяців, а у відкритому стані становить від 2 до 6 місяців;

 

 • Лікувально-профілактичні властивості.
  Основний акцент компанія Irene Bukur робить на вітчизняні біокомпоненти, а також на рослинні екстракти й олії, цілющі властивості яких доведені народною й традиційною медициною. Також під час розробки рецептур Irene Bukur активно використовують передові інноваційні технології та останні досягнення в галузі косметології. Постійний контроль на кожному етапі виробництва гарантують незалежні лабораторні дослідження та клінічні випробування готового продукту.
Асортимент продукції компанії Irene Bukur.
На сьогоднішній день асортимент косметики Irene Bukur представлено шістьма унікальними лініями високоякісних косметичних продуктів:

- інтенсивна лінія засобів для обличчя;
- Spa-лінія засобів для тіла;
- Косметичні препарати;;
- Високоефективні програми з догляду за волоссям;;
- Професійна антивікова серія;
- Лінія декоративної косметики.

Авторська жива косметика Irene Bukur представлена у фірмових монобрендових бутиках компанії. Кожен працівник компанії проходить навчання в корпоративній школі Irene Bukur. Її основне завдання – дати кожному співробітнику компанії базові знання в сфері косметології, дерматології та трихології, підвищити професійний рівень, виховати прагнення до самореалізації та особистісного росту.

 

Интерьер

Iren Bukur