Inglot

Красота и здоровье

Інформація

Французський бульвар

нульовий поверх

Час роботи

10:00-22:00

Знижка по карті лояльності ТРЦ

5%

Подивитись на карті https://mall.com.ua/karta-trts

Акції, новини

INGLOT переехал в новый магазин!

12.03.2018

Отличные новости для наших прекрасных посетительниц!

INGLOT переехал в новый просторный магазин на 0 этаже ТРЦ "Французский бульвар"! 
Профессиональные визажисты и консультанты помогут Вам создать идеальный макияж, подберут трендовые цвета, структуры и формы.

INGLOT
         ТРЦ «Французский бульвар», 0 этаж, возле входа на крытую парковку 
         10:00-22:00

Опис, контакти


Компанія Інглот (INGLOT) була заснована Войтеком Інглот (Wojtek Inglot) більше 25 років тому, молодий хімік в той час працював в R & D відділу у фармацевтичній компанії.

Його основною метою було виробляти продукцію високої якості за справедливою і розумною ціною, використовуючи тільки найкращі інгредієнти і сировину від самих авторитетних постачальників.

Вся косметика INGLOT проведена в межах Європейського союзу, і 95% з них зроблені на нашому власному сучасному виробничому обладнанні.

Ми працюємо з візажистами та консультантами за кольором, щоб принести останні тенденції в кольорі, структурі і форми на ринок. Ми постійно розвиваємо нові продукти і тільки що почали першу в світі повітропроникну емаль для нігтів, що гарантує краще здоров'я нігтів і збільшує їх красу.

Наша унікальна «Freedom» система дозволяє клієнтам експериментувати з незліченними відтінками і кольоровими комбінаціями різних продуктів, даючи їм можливість створити їх особисто налаштовану кольорову палітру.

Інтер'єр

Inglot