Gipfel

Товары для дома

Інформація

Французський бульвар

перший поверх

Час роботи

10:00-22:00

Телефони

097 141 76 93

Опис, контакти

GIPFEL - магазин красивого, зручного, практичного, надійного та безпечного посуду, який гідно оцінили, як професійні кухарі, так і тисячі любителів кулінарії по всьому світу. GIPFEL з першого погляду підкорить вас широтою асортименту: вироби з нержавіючої сталі та алюмінію, чавуну, дерева і скла. Каструлі і сотейники, листи і жаровні, ножі і кухонні аксесуари зроблять процес приготування простим і навіть захоплюючим заняттям.

Цей посуд дасть можливість готувати найсмачніші і шедевральні страви. Виробник йде в ногу з часом і завжди готовий запропонувати посуд на всі випадки життя: набори для фондю і барбекю, контейнери для зберігання і дорожні прилади. Всі вироби стійкі до механічних пошкоджень. Вони надійні, міцні, і неодмінно стануть надійними помічниками під час заміських поїздок.


Посуд GIPFEL повинна бути на кожній кухні. Адже це традиції: технології виготовлення, що увібрали в себе досвід багатьох поколінь німецьких ремісників, дозволили компанії представити колекцію посуду з чавуну. Вона легко нагрівається і зберігає тепло надовго, стійка до механічних впливів і здатна подарувати страв яскравий насичений смак. GIPFEL - це якість.

Інтер'єр