A.Tan by Andre Tan

Одежда

Інформація

Французський бульвар

перший поверх

Час роботи

10:00-22:00

Телефони

38 099 788 81 80

Адреса сайту http://a-tan.com.ua/
Подивитись на карті https://mall.com.ua/karta-trts

Акції, новини

Состоялось торжественное открытие магазина A.Tan by Andre Tan

11.10.2016

8 октября во время "Fashion Подиум" состоялось торжественное открытие магазина «A.Tan by Andre Tan»

Событием, которое давно ждали все модницы, стала презентация новой коллекции A.Tan by Andre Tan после открытия магазина. Новая коллекция A.Tan остается верной его фирменному стилю, она чувственная, легкая и воздушная. Своеобразная геометрия вещей, грациозность аксессуаров делает коллекцию практичной и сексуальной.

Магазин "A.Tan by Andre Tan" находится на 1 этаже ТРЦ "Французский бульвар", и ждет всех девушек к себе в гости.

Опис, контакти


Приходьте до нас, і Ви знайдете:

1) Модний одяг від відомого українського дизайнера Андре Тана, який винайшов інноваційний стиль Smart Couture., Завдяки чому завоював популярність не тільки в Україні, а й за кордоном.
    2) Стильні сукні та сарафани, а також модні спідниці, які додадуть ніжності і жіночності вашому образу. Крім цього, в колекції, ви знайдете блузи і сорочки, жіночі костюми і комплекти, штани і шорти.
    3) Родзинки колекцій - жіночі светри і бомпери, при створенні яких використані еко-мотиви і оригінальні деталі.
    4) Колекції, які ідеально скроєні і зшиті з високоякісних тканин, які безпосередньо відбирає сам дизайнер. Тканини і фурнітура вибрані не тільки як функціональний елемент, а як - головний елемент прикраси і індивідуальності.
    5) Контроль якості, що бере свій початок зі створення лекал, підбору тканини, комфортної посадки на моделях, і найголовніше - зручність шкарпетки і експлуатації виробу, коли воно потрапляє до кінцевого споживача.

Інтер'єр

A.Tan by Andre Tan