Arena

Спортивные товары

Інформація

Французський бульвар

перший поверх

Час роботи

10:00-22:00

Телефони

38 057 781 01 60

Адреса сайту http://arena.com.ua
Знижка по карті лояльності ТРЦ

5%

Подивитись на карті https://mall.com.ua/karta-trts

Опис, контакти

Приходьте до нас і Ви знайдете:

1) Не просто одяг для купання, а інструмент, який допоможе в досягненні високих результатів у плаванні.
    2) Спеціалізований одяг для плавання: купальники, плавки, спортивний одяг, тапочки і різні аксесуари як для дорослих, так і для дітей.
    3) Моделі для будь-якого рівня підготовки, як для пляжу або басейну, так і для професійної діяльності.
    4) Бездоганну репутацію лідера індустрії, як серед провідних спортсменів світу, так і серед величезної кількості шанувальників і любителів водних видів спорту.
    5) Весь величезний досвід створення елітної спортивної одягу в поєднанні з розробкою інноваційних технологій, який ми використовуємо.

 

Arena є одним з провідних виробників одягу та аксесуарів для плавання.

Де є вода, там є Arena.

Ми добиваємося бездоганної репутації лідера індустрії як серед провідних спортсменів світу, так і серед величезної кількості шанувальників і любителів водних видів спорту.

Ми віримо, що наша сильна сторона і наш ключ до успіху - це величезний досвід створення елітного спортивного одягу в поєднанні з безперервними інвестиціями в дослідженні і розробці інноваційних технологій, які ми використовуємо для створення кращої продукції в своєму класі.

Ми також хочемо, щоб роздрібні торгівельні мережі по всьому світу сприймали нас, як ідеального партнера по бізнесу, завдяки видатній якості нашого товару, його окупності та лояльному ставленню до клієнтів.

Інтер'єр

Arena