Аптека 911

Лекарственные препараты

Інформація

Французський бульвар

перший поверх

Час роботи

10:00-22:00

Подивитись на карті https://mall.com.ua/karta-trts

Опис, контакти


Аптечна мережа 9-1-1 - динамічно розвивається та налічує понад 150 аптек. Заснована в 1996 році, наша мережа є одним з провідних роздрібних операторів фармацевтичного ринку Украіни. За тривалий період компанія зарекомендувала себе як високонадійного, стабільного і відповідального партнера для своїх контрагентів.


Відмінною рисою нашої мережі можна назвати наявність найширшого асортименту лікарських засобів, лікувальної косметики, косметичних, діагностичних приладів, ортопедичних товарів, а також велика кількість товарів, спрямованих на підтримку краси і здоров'я всіх членів сім'ї.


Низькі ціни, спеціальні акції та дисконтна система роблять наші аптеки доступними абсолютно для кожного!

Фармацевтів компанії відрізняє професіоналізм і компетентність. У нас ви завжди можете звернутися за консультацією до кваліфікованого фахівця. У наших аптеках Ви зустрінете самих важливих і грамотних провізорів.

Основними принципами нашої роботи є надійність, професіоналізм, гарантія якості лікарських засобів і всієї продукції, ввічливе і швидке обслуговування, конкурентні ціни.

 Вся продукція, що поставляється сертифікована, має реєстрацію МОЗ України. Строго дотримуються терміни реалізації та умови зберігання ліків.

Інтер'єр

Аптека 911