Accetto

Сумки, чемоданы,кейсы

Інформація

Французський бульвар

перший поверх

Час роботи

10:00-22:00

Телефони

0969597907

Адреса сайту http://accetto.com.ua
Подивитись на карті https://mall.com.ua/karta-trts

Акції, новини

Furla в ТРЦ "Французский бульвар"

21.05.2019

  Furla — итальянская компания, производит сумки, кошельки, ремни, перчатки, очки, обувь, часы.

 

 

Многие известные итальянские марки перенесли производство в Китай. Furla отличается от них тем, что создаёт свои основные линии непосредственно в Италии. Руководство Furla объясняет, что они не рискуют выносить своё производство за пределы Италии, чтобы "не терять тот «ремесленный» стиль, типичный для итальянской традиции и являющийся частью огромного культурного багажа, который всегда отличал Италию".

 

Одной из самых популярных моделей сумок Furla является знаменитая Candy Bag. Модель выполнена из глянцевой резины и привлекает внимание модниц своим ярким внешним видом. Сумки представлены в огромном количестве цветов и в различных дизайнах.

 

 

В 2012 году в поддержку продаж Candy Bag стартовал тур Candy-Brissima, в рамках которого команда Furla посещает разные города мира, устраивая мастер-классы и показы короткометражных видео. Во время презентаций покупательницам демонстрируют огромное количество вариаций сумок, дизайн которых вдохновлен музыкальными течениями 70-х (сумки Rockstar), деревенскими мотивами и другими темами.

 

За время тура проект побывал в таких городах, как Милан, Токио, Гонконг, Мумбай, Париж, Стамбул и Москва. Московский мастер-класс Candy-Brissima прошел в Итальянском посольстве 12 марта 2012 года.

 

Интересные факты:

 

Решив устроить эксперимент с рекламными кампаниями, руководство Furla стало своего рода новатором в этой области. Так, компания впервые привлекла к участию в съемках рекламы персонал. В результате на рекламных постерах одной из коллекций марки в качестве моделей предстали женщины-сотрудницы офисов Furla. Проект получил название «Женский образ компании» и был принят общественностью на ура.

 

 

 

Приобрести сумки данного бренда Вы можете в магазине «ACCETTO» на 1 этаже ТРЦ «Французский бульвар»

 

s____________________________________________________________________________________________


Furla - італійська компанія, виробляє сумки, гаманці, ремені, рукавички, окуляри, взуття, годинник.

 

 

Відомі італійські марки перенесли виробництво в Китай. Furla відрізняється від них тим, що створює свої основні лінії безпосередньо в Італії. Керівництво Furla пояснює, що вони "не ризикують виносити своє виробництво за межі Італії, щоб «не втрачати той « ремісничий » стиль, типовий для італійської традиції і є частиною величезного культурного багажу, який завжди відрізняв Італію"


Однією з найпопулярніших моделей сумок Furla є знаменита Candy Bag. Модель виконана з глянсового гуми і привертає увагу модниць своїм яскравим зовнішнім виглядом. Сумки представлені у величезній кількості кольорів і в різних дизайнах.

 


У 2012 році на підтримку продажів Candy Bag стартував тур Candy-Brissima, в рамках якого команда Furla відвідує різні міста світу, влаштовуючи майстер-класи та покази короткометражних відео. Під час презентацій покупцям демонструють величезну кількість варіацій сумок, дизайн яких натхненний музичними течіями 70-х (сумки Rockstar), сільськими мотивами та іншими темами.

 

За час туру проект побував в таких містах, як Мілан, Токіо, Гонконг, Мумбай, Париж, Стамбул та Москва. Московський майстер-клас Candy-Brissima пройшов в Італійському посольстві 12 березня 2012 року.

 

Цікаві факти:


Вирішивши влаштувати експеримент з рекламними кампаніями, керівництво Furla стало свого роду новатором в цій області. Так, компанія вперше привернула до участі в зйомках реклами персонал. В результаті на рекламних постерах однієї з колекцій марки в якості моделей постали жінки-співробітниці офісів Furla. Проект отримав назву «Жіночий образ компанії» і був прийнятий нею на ура.

 


Придбати сумки даного бренду Ви можете в магазині «ACCETTO» на 1 поверсі ТРЦ «Французький бульвар»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Опис, контакти

Бутік сумок Accetto працює вже більше 10 років. Весь цей час ми регулярно тішимо своїх покупців великим асортиментом продукції на будь-який смак. Ви можете бути впевнені - тут ви купите 100% оригінальну італійську сумку з натуральної шкіри. Тільки у нас кожна представниця прекрасної статі зможе порадувати себе брендовою сумочкою з Італії на будь-який випадок і для будь-якого способу від таких прославлених торгових марок як Furla, Coccinelle, Сromia, Gianni Chiarini, CLASS Cavalli, Lancaster і ін

Ми своєчасно і регулярно оновлюємо модельний ряд сумок відповідно до самих останніх віянь сумочной моди. Навіть якщо ви потрібну модель не знайшли на сайті, телефонуйте - в нашому бутіку ще більший вибір!

Ми впевнені, що в магазині італійських сумок Accetto кожна модниця знайде аксесуар саме для себе - для свого іміджу, настрою і цілей.

 

Інтер'єр

Accetto