Турагентство "TUI"

Інформація

Французський бульвар

перший поверх

Час роботи

10:00-22:00

Телефони

380675507292

Адреса сайту https://www.tui.ua/
Знижка по карті лояльності ТРЦ

5%

Зворотній зв'язок напишіть нам

Акції, новини

Плануєте шопінг на уїк-енд?

12.02.2020

 

Шановні друзі!

Плануєте шопінг на уїк-енд? Щовихідні мінус 2000 грн. на тури до ваших улюблених курортів за кордоном. Професійні менеджери TUI Турагенцій до ваших послуг. Звертайтеся за консультацією, підбором туру та бронюванням відпустки, про яку мрієте.

Деталі акції: https://www.tui.ua/actions/2019 –happy –day/

 

Вже вирішили, куди полетите влітку?

12.02.2020

Вже вирішили, куди полетите влітку? Зробіть перший крок до відпустки своєї мрії! З улюбленою акцією «Раннє бронювання Літо 2020» підготуватися до літа дуже легко та вигідно. Всього 25% першого внеску і відпочинок в кишені! Бронюйте тури в період з 1 по 29 лютого 2020 року включно на дати заїздів з 01 квітня по 31 жовтня 2020 року – заощаджуйте до 40% на вартості проживання в готелі.

Деталі акції: https://www.tui.ua/early –booking –summer/

Опис, контакти

Туроператор TUI Ukraine обслуговує в рік понад 450 000 туристів і включає більше 250 турагенцій. Компанія пропонує пляжний, екскурсійний і гірськолижний відпочинок в більш ніж 44 країнах світу, зокрема Туреччина, Єгипет, Іспанія, Болгарія, Чехія, Італія, Хорватія, Чорногорія, Греція та інші.

TUI Ukraine надає клієнтам унікальні формати відпочинку, яких немає у інших туроператорів. Це не тільки ексклюзивні готелі, які раніше були доступні лише західноєвропейським туристам, а також ретельно підібрані під вимоги різних вікових груп концепції відпочинку (сімейна – FUN&SUN, молодіжна – DAY&NIGHT Connected, універсальна – SMART) і дитячі клуби TUI Тукан, що працюють на базі готелів для сімейного відпочинку.

Разом з TUI Ukraine відпочинок перетворюється в захоплюючу і пам'ятну подорож, яка назавжди залишається в серці. Продумані до дрібниць тури, готелі на будь-який смак та гаманець, комфортні рейси з надійними авіаперевізниками, гарантія якості, клієнтоорієнтованість і високий сервіс обслуговування – це про TUI Ukraine!

 

 

Інтер'єр