Наши награды

a1

 

ТРЦ “Французький бульвар” отримав нагороду «Кращі архітектурні рішення. Інтер'єр »на Shopping centers awards 2018 by URE Club.

31 травня 2018 року відбувся масштабний форум і премія для гравців комерційної нерухомості - Shopping centers awards 2018 by URE Club. На форумі були визначені кращі торгово-розважальні центри України в 13 номінаціях за результатами комплексної незалежної оцінки. Організатором події є Український Клуб Нерухомості (URE Club) спільно з провідним європейським виданням European Property і міжнародною премією в галузі торговельної нерухомості CEE Retail Awards. 

Учасниками премії стали понад 20 ТРЦ з 7 міст України.

Переможцем в номінації «Кращі архітектурні рішення. Інтер'єр» став ТРЦ «Французький бульвар». У даній номінації враховувалися: система навігації, освітлення, зонування, якість і поєднання оздоблювальних матеріалів, декорування, концептуальне відповідність з іншими атрибутами ТРЦ.

Дана премія була покликана визначити найбільш знакові проекти і досягнення компаній і спрямована на підвищення інвестиційної привабливості ринку торгової нерухомості України.

 

a2

ТРЦ "Французький бульвар" - Кращий торгово-розважальний центр Харкова 2016 і 2017 року за версією "Української народної премії".

Відмітний знак абсолютного чемпіона якості, довіри і всенародної любові завойовувався роками плідної роботи.

"Українська народна премія" була створена в 2013 році як високий показник суспільної популярності. Основна ідея проекту - надати безпосередньо споживачам право вибору найдостойніших. Саме вони віддавали свої голоси за провідних представників українського ринку, грунтуючись не фактами, цифрами і заголовками ЗМІ, а особистими враженнями та емоціями. Спеціально розроблена методика голосування, була підтверджена міжнародним агентством маркетингових досліджень iVOXUkraine.

 

a3

ТРЦ "Французький бульвар" - Кращий Торговий центр Харкова 2016 з версією премії Retail Awards 2016 «Вибір споживача»!

Retail Awards «Вибір споживача» була заснована в 2011 році, і успішно проводиться вже протягом п'яти років, стаючи все більш масштабною, популярної і загальновизнаною! Retail Awards - це стимулювання роздрібних мереж і торгових центрів до поліпшення рівня обслуговування і якості послуг, підвищення конкурентоспроможності на національній і світовій арені і, звичайно ж, завоювання головного трофея - визнання і лояльність споживача! Цього року визначення лідера року серед провідних торгових мереж, торгових і торгово-розважальних центрів України, завдяки незалежному опитуванням споживачів, проводилося дослідницькою компанією iVox і незалежним консультантом з підрахунку голосів PwC, з урахуванням важливих для споживачів критеріїв (цінова політика, асортимент / набір орендарів , розташування, зручність, впізнаваність бренду, сервіс, програми лояльності тощо).

 

a4

 

ТРЦ "Французький бульвар" - Кращий торгово-розважальний центр Харкова 2013 по версії The Ukrainian Property Awards 2013

Кращі об'єкти 2013 року в сегментах житлової, готельної, торгової та офісної нерухомості були названі в рамках премії The Ukrainian Property Awards 2013, що пройшла 14 лютого в Київському гольф-центрі. Крім того, експертне журі і гравці ринку нерухомості визначили переможця в номінації "Кращий торговий центр" в Україні. Серед критеріїв, якими керувалося журі при виборі переможців, враховувалися якість об'єктів (проектування, дизайну та оздоблення), їх функціональність, а також застосування інновацій в сфері нерухомості. Відзначимо, що в організації реєстрації номінантів премії, а також в розробці методології за їхньою оцінкою взяли участь аудитори премії - експерти компанії Ernst & Young. 

У журі премії The Ukrainian Property Awards 2013 увійшлі: Адріан Салтер (Генеральний директор MEP Engineering), Віктор Зотов (Головний архітектор АБ «Зотов і Ко»), Віталій Бойко (Керуючий Партнер UTG,) Дмитро Сенниченко (Генеральний Директор Jones Lang LaSalle в Україні ), Нік Коттон (керуючий Директор DTZ Ukraine), Ольга Сокіл (Генеральний Директор Chapman Taylor), Радомир Цуркан (Керуючий Партнер CB Richard Ellis), Сергій Целовальник (Головний архітектор м.Києва) и Террі Пікард (Голова Ради Діректорів NAI Pickard).

Как добраться

до ТРЦ "Французский бульвар"

Адрес:

г.Харьков, Украина

ул, Академика Павлова, 44Б

График работы:

Сильпо: с 10:00 до 19:00

Магазины: с 10:00 до 19:00

Паркинг: круглосуточно

Остались вопросы?

Закажите обратный звонок