Roll Club

Японская кухня

Інформація

Французський бульвар

третій поверх

Час роботи

10:00-22:00

Адреса сайту https://roll-club.kh.ua/
Зворотній зв'язок напишіть нам

Опис, контакти


   Служба доставки їжі Roll Club протягом семи років радувала харків'ян якісними і різноманітними стравами, і продовжує це робити!

Головним кредо нашого закладу є якість! На підтвердження цього, команда Roll Club пропонує скуштувати страви від кухарів-професіоналів, з якими будуть відмінно гармоніювати різноманітні напої з нашого меню. Ми використовуємо тільки самі якісні та свіжі інгредієнти, професійне європейське обладнання, найчистішу питну воду - все це дає нам можливість готувати найсмачніші роли, пасту, салати і багато іншого.


   У нашому меню представлено кілька національних кухонь світу: японська, італійська, китайська та європейська, тому ми сподіваємося, що зможемо догодити смаку кожного Гостя. Характер інтернаціональності відображений не тільки в меню, але і в елементах фірмового стилю, інтер'єрі нашого закладу і логотипі. Паллітра квітів, використаних в елементах нашого фірмового стилю, також продиктована квітами прапорів країн, чиї кухні представлена ​​в нашому меню.

 З нетерпінням чекаємо Вас в гості щодня на ароматні сніданки, ситні обіди та вишукані вечері, і гарантуємо, що наші ціни Вас тільки порадують, а позитивні емоції від візиту в Roll Club - змусять повертатися знову!

Інтер'єр

Roll Club