BlackBerry

Бар

Інформація

Французський бульвар

перший поверх

Час роботи

10:00-22:00

Подивитись на карті https://mall.com.ua/karta-trts

Опис, контакти

Кондитерський ShowRoom BlackBerry- заклад нового формату. Розкриваючи поняття «showroom», BlackBerry є своєрідним бутиком, де можна не тільки вибрати солодкість, але і продегустувати, «приміряти» її на себе перед покупкою. Багатий вибір фірмової упаковки дозволить Вам зібрати десерти з собою Вітрина з різноманіттям смакоти від талановитого бренд-шефа Дмитра Борисова здатна догодити смаку навіть найвибагливішого покупця: малокалорійні муссовие десерти на основі ягід, фруктів, йогуртів; шоколадні десерти на основі бельгійського шоколаду з додаванням добірних горіхів; тарталетки з заварним кремом в кращих європейських традиціях; десерти на основі генуезьких бісквітів з додаванням мигдалю, фундука, цитрусів і смачних натуральних мармеладов власного виготовлення.


Цінителі солодкого із задоволенням відзначать велику кількість цукерок ручної роботи, ягідні джеми, солону карамель, флорінтінкі, снеки.

Десерт від BlackBerry - не просто шматочок солодкого тістечка. Це зразок кондитерської майстерності і комплексний підхід до подачі: від зовнішнього вигляду до фірмової упаковки.

Інтер'єр

BlackBerry