+38 057 7 602 601

«Знову до школи»

 

ТРЦ «Французький бульвар» запрошує всіх школярів на свято «Знову до школи»

 

Найулюбленіший ТРЦ всіх харків'ян "Французький Бульвар" підготував до першого вересня цікаву програму саме для вашої малечі!
1 вересня о 16:00 на вас чекають:
- інтерактивні тематичні фотозони,
- найцікавіші наукові майстер-класи від «Корпорації квестів»,
- анімаційна программа з інтерактивами та подарунками,
- аквагрим.

Святкування розпочнеться після закінчення шкільних занять - о 16.00, тож усі наші гості встигнуть насолодитися неповторною атмосферою, яку ми готуємо для вас.

 

Якщо ви ще не все придбали до школи, то ТРЦ "Французький Бульвар" обов’язково Вам допоможе. Адже школяру завжди буває щось потрібно – канцелярське приладдя, зошити, новий комплект шкільної форми, або спортивний костюм, взуття. І кожен з батьків погодиться, що дуже зручно, коли все це і навіть трішки більше можна придбати в одному місці!

 

В ТРЦ "Французький Бульвар" до ваших послуг понад 20 дитячих бутиків з найактуальнішими моделями одягу та взуття та 4 найбільших у місті дитячих супермаркети. Всі магазини розташовані для Вашого максимально комфортного шопінгу. Тільки уявіть – цілий величезний поверх дитинства! А коли усі покупки будуть зроблені, можна трішки розважитись в одній з 15 розважальних локацій ТРЦ"Французького бульвар"!

 

Тож, чекаємо на вас 1 вересня о 16.00, та, звичайно ж, щодня! Ми знаємо, як вас здивувати!