+38 057 7 602 601

«РОЗВАГИ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ»

«РОЗВАГИ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ»

Спеціально до Дня закоханих ТРЦ «Французький бульвар», всім  своїм відвідувачам, пропонує прийняти участь у безпрограшній грі. Здійснюй покупки 14 лютого, обмінюй чеки на фішки, а фішки на круті розваги чи подарунки

Умови гри:

●      14 лютого здійсни покупку від 100 грн. та обмінюй чеки на спеціальні фішки

●      Номінал 1 фішки – 100 грн.

●      Фішки можна обміняти на подарунки або розваги.

●      Обміняти на подарунки можна тільки чеки, що підтверджені покупкою чи сплачені карткою.

 

 Зони активності:

· «Колесо фортуни» – зона активності, де кожен учасник зможе випробувати свою фортуну,  примножити свої фішки, або виграти подарунки від партнерів ТРЦ. Вартість участі у даній зоні активності – 2 фішки.

· «Астрологія в коханні» - кожен з нас мріє зазирнути у своє майбутнє. За допомогою даної зони активності у Вас буде можливість це зробити, а кваліфікований астролог прийде Вам на допомогу. Вартість участі у даній зоні активності – 4 фішки.

· «Кібернетика в коханні» - Улюблена розвага багатьох закоханих – спільна гра у PlayStation. ТРЦ «Французький бульвар» дає кожному бажаючому таку можливість. 20 хвилин гри – це ідеально проведений час разом. Вартість участі у даній зоні активності – 3 фішки.

· «Логіка в коханні» - якою повинна бути кохана людина? Не тільки гарною та порядною, а й, погодьтесь, розумною. Тому ТРЦ «Французький бульвар» пропонує Вам випробувати свою логіку. Побийте результат нашого вченого та отримайте цінний подарунок. Вартість участі у даній зоні активності – 2 фішки.

· «Хімія в коханні» - щоб скріпити союз закоханих, достатньо лише поласували спеціальною «мікстурою кохання». Рецепт простий: візьміть трошки ніжності, додайте романтики, щіпка люблячого погляду, 2 шматочки взаєморозуміння – ось і все, Ви ідеальна пара. Вартість участі у даній зоні активності – 1 фішка.

· «Зображення кохання» - все, що потрібно зробити, щоб запам'ятати цей день – зробити фото. ТРЦ «Французький бульвар» стане Вам незамінним помічником. Вартість участі у даній зоні активності – 1 фішка.

· «Мистецтво у коханні» - гумор продовжує життя, а у сумісному житті сміх – це не просто його складова, а одна з найважливіших частин. Намалюйте власний шарж, та розташуйте його у оселі. Гарний настрій Вам забезпечений.