+38 057 7 602 601

Розваги для закоханих

Зони активності:

 

1. Колесо фортуни. 
Зона активності, де кожен учасник зможе випробувати свою фортуну, примножити свої фішки, або виграти подарунки від партнерів ТРЦ. Вартість участі у даній зоні активності – 2 фішки.

 

2. Острів Астрології. 
Кожен з нас мріє зазирнути у своє майбутнє. За допомогою даної зони активності у Вас буде можливість це зробити, а кваліфікований астролог прийде Вам на допомогу. Вартість участі у даній зоні активності – 4 фішки.


                    3. Віртуальна Експедиція.
Пориньте у віртуальній світ та вирушайте в чудову експедицію по неймовірним островам та материкам планети кохання під назвою ТРЦ «Французький бульвар». Вартість участі у даній зоні активності – 4 фішки.


         4. Острів Мистецтва.
Острів, де кожен бажаючий може висловити свою любов коханій людині через мистецтво. Вартість даної зони активності - 2 фішки.


5. Острів Спогадів.
Місце в ТРЦ «Французький бульвар», де можна зробити стоп-кадр та назавжди зупинити неповторну мить, щоб потім залишити її у себе в кармані та знов и знов оживляти спогади того неймовірного дня.


6. Острів Ілюзій 
Острів, де справжнім є лише Ваше кохання, а усе інше велика ілюзія, нерозгадані таємниці та майстерність одного його жителя. Чи здогадаєтесь Ви як він це робить? Вартість участі у даній зоні активності – 4 фішки.


7. Хімія Кохання
Кажуть, що кохання – це справжня хімічна реакція. Спробуй її на смак у вчених Планети Кохання. Вартість участі у даній зоні активності 2 фішки.

 

*святкування Дня Закоханих буде проходити з урахуванням усіх санітарно-епідеміологічних норм та згідно рекомендацій МОЗ України