+38 057 7 602 601

ПРИХОДЬТЕ ЗА ПОДАРУНКАМИ

ПРИХОДЬТЕ ЗА ПОДАРУНКАМИ ДО ТРЦ «ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬВАР»

Свято наближається! Найприємніше у святі – це підготовка до нього! У повітрі вже потроху відчувається новорічний настрій: діти пишуть листи Святому Миколаю про свої заповітні мрії, а дорослі шукають найкращі подарунки для своїх рідних та близьких.

Готуватися до Новорічних свят просто та весело разом з ТРЦ «Французький бульвар», який вражає розмаїттям можливостей для новорічного шопінгу та насиченого відпочинку всією сім’єю. Під одним дахом зібрана значна кількість бутиків та магазинів на будь-який смак, стильно одягтися можна у Marks&Spencer, New Yorker, LC Waikiki, Colin`s. Розважитись у кінотеатрі "Планета кіно", на ковзанці на ролердромі ШатоЛедо, Lounge bowling. Смачно поїсти на Food Hall. KFC, McDonald's, Parma та безліч інших ресторанів чекають на тебе! ТРЦ «Французький бульвар» - ідеальне місце для Вашої дитини, адже тільки у нас більш, ніж 20 магазинів з товарами для дітей та цілих 3 дитячих супермаркети: Чудо острів, Будинок іграшок та Karapuzov. Разом з ТРЦ «Французький бульвар» можна не тільки гратися, а й розвиватися.  Франсільванія, Футбік, Теремок юніон, Resonance та інші розвиваючі зони завжди раді зустрічі з своїми відвідувачами.

 

⠀До речі, Ви вже чули новину?! У ТРЦ «Французький бульвар» розпочинається справжня подарункова круговерть! З 14 по 31 грудня 2020 року приймайте участь у новорічній грі, де можна обмінюватись подарунками. Правила гри «НОВОРІЧНА КРУГОВЕРТЬ» досить прості. У ТРЦ «Французький бульвар» на Вас вже чекає спеціальне місце з сюрпризами – подарункова полиця. Оберіть з неї для себе будь-яку річ, а натомість покладіть іншу для наступного гостя. Але запам’ятайте, що приймаються лише подарунки, придбані у ТРЦ «Французький бульвар». Не дарма кажуть, що кожен подарунок, навіть невеличкий, стане великим, якщо Ви вкладете в нього любов. Давайте станемо чарівниками та разом влаштуємо цим подарункам справжню круговерть! Навіть маленький подарунок може здійснити велику мрію! Шукайте подробиці гри «Новорічна круговерть» на офіційному сайті ТРЦ  «Французький бульвар».

 

P.S.: Приходьте за подарунками до ТРЦ «Французький бульвар» і пориньте в новорічну атмосферу дива! (Тільки не зволікайте з чудесами…)