+38 057 7 602 601

Ми знаємо, що потрібно вашій дитині!

Ми знаємо, що потрібно вашій дитині!

 

Кожен з батьків бажає для своєї дитини тільки найкращого. Але що ж насправді потрібно нашим дітям? Відповісти на це питання не так вже й складно, достатньо лише згадати той час, коли ми самі були маленькими.

 

У дитинстві все здається таким новим і цікавим, а всередині вирує цілий ураган енергії, направляти який в мирне русло - одна з основних батьківських завдань. Хіба не мріяли ви, коли були дитиною, про таке місце, де під одним дахом будуть зібрані всі найкращі розваги в місті? Де можна буде і побігати, і пострибати, залізти на верхівку справжньої гори, обрати іграшку, про яку давно мріяв і навіть спробувати свої сили у відповідальній дорослої професії? Було б чудово, справді?

 

Нашим дітям в цьому сенсі пощастило більше, адже зараз в Харкові є саме таке місце! І називається воно «Французький бульвар»!

 

Тут справжній рай для дітей і батьків, адже відвідуючи наш ТРЦ знову і знову, ви кожного разу будете знаходити для себе щось нове. А зовсім скоро у «Французькому Бульварі» відкриється цілий окремий поверх, повністю присвячений чарівному світу дитинства!

 

В ТРЦ «Французький Бульвар» ми зібрали для вас та ваших дітей найкращі в місті локації для шопінгу, розваг, та відпочинку. На вас чекають цілих 20 магазинів дитячого одягу та взуття, 15 різноманітних видів розваг на будь-який смак, та 2 величезних дитячих супермаркети, де ви знайдете абсолютно все і навіть трішки більше!   Кожен день дружній колектив ТРЦ піклується про ваш комфорт та неповторну атмосферу сімейного затишку. Тому ми з упевненістю можемо сказати, що «Французький Бульвар» - місце, де збуваються мрії і завжди панує гарний настрій!

 

Тільки з нами ви без проблем і зайвих пошуків зберете вашу дитину до школи, порадуєте її оновленим гардеробом і разом підберете корисні розвиваючі іграшки, аналогів яким немає більше ніде в місті.

І, звичайно ж, не варто забувати про єдину в своєму роді країну професій для дітей «Франсільванію», де хлопці та дівчата, починаючи з самого маленького віку зможуть придбати корисні навички і, можливо, навіть визначитися з майбутнім життєвим покликанням.

 

Діти - наше майбутнє, майбутнє нашої країни, продовження нас самих. Саме тому ми намагаємося створити найкращі умови для того, щоб вони росли щасливими, сміливими, впевненими в собі і своїх можливостях гармонійними особистостями. ТРЦ «Фрагцузький Бульвар» чекає на вас і ваших дітей в гості щодня!