+38 057 7 602 601

Де поїсти у ТРЦ

Кожен з нас полюбляє смачненько поїсти, а після активного шопінгу та розваг особливо. В ТРЦ «Французький бульвар» для вашої зручності таких смачних місць назбиралося аж на цілий Food Hall. Тут кожен знайде собі їжу до смаку:
After Shopping Café "Barbaris" – це перший заклад подібного формату в Харкові, що не має аналогів в Україні, створене спеціально для любителів шопінгу і чудовою кухні. 3-й поверх ТРЦ.
KFC – ресторан міжнародної мережі громадського харчування, що спеціалізується на стравах з курки. Ресторан розміщений на 3 поверсі на Food Hall.
«La Brasserie Amelie» – ресторан у якому завжди легка французька музика, гастрономічне задоволення і приголомшливий колорит, яким можна насолоджуватися знову и знову. У меню ви побачите фондю, крем-супи, низькокалорійні салати, десерти та це ще далеко не все. Ресторан знаходиться на 0 поверсі ТРЦ.
«McDonald's» - компанія є світовим лідером у галузі швидкого обслуговування та налічує понад 35 000 закладів у більш чим 120 країнах світу. Також, в «McDonald's» у ТРЦ «Французький бульвар» є MacDrive. Ресторан знаходиться на 0 поверсі ТРЦ.
«Parma» - сімейний ресторан італійської кухні! Гостям запропонують італійські страви власного приготування з печі на дровах і пасту власного виробництва, приготовлену за старими італійським рецептами. Завітайте до сімейного ресторану «Parma» на 0 поверх ТРЦ «Французький бульвар»
«Roll Club» – у меню представлено кілька національних кухонь світу: японська, італійська, китайська та європейська, тому ресторану вдається догодити смаку кожного гостя. 3 поверх на Food Hall.
«Tuk-Tuk» - швидка їжа стала невід'ємною частиною життя ділових людей, а ресторани «Tuk-Tuk» піклуються про них та пропонують у своєму меню багатий вибір швидкої та смачної їжі. 3 поверх на Food Hall.
Кондитерський ShowRoom BlackBerry. В ShowRoom для вас представлені: малокалорійні десерти; шоколадні десерти на основі бельгійського шоколаду з додаванням добірних горіхів; тарталетки з заварним кремом; десерти на основі генуезьких бісквітів з додаванням мигдалю, цитрусів та ще багато іншого. Знаходиться на 1 поверсі біля травалатора.