+38 057 7 602 601

Афіша грудень

Друзі, сезон неймовірних емоцій та подарунків вже чекає на вас у грудні в ТРЦ «Французький бульвар»!Найвеличніший обмін подарунками до Нового року - «Подарункова круговерть». Купуйте з 7.12 до 31.12 будь-який подарунок, безкоштовно загортайте його у новорічного помічника Ельфа та обирайте собі подарунок з чарівної полиці!

 З 7 грудня по 25 грудня на вас очікує благодійна акція «Розшукується Санта»! Обирайте на новорічній ялинці лист від діток з дитячих будинків та здійснюйте бажання маленьких мрійників!(локація «Kids бульвар»)

9.12 та 23.12 "ТЕРЕМОК ЮНІОН" підготував для вас дитячі майстер-класи по збиранню моделей із найпопулярнішого конструктора «LEGO», а 16 грудня беріть дітлахів та відвідайте майстер-клас від студії "Рижий кіт": "Новорічний бум" (від 4х років, обов'язковий попередній запис).

11 грудня зустрічайте веселу програму від Діда Мороза та Снігуроньки, також ви зможете створити новорічні листівки та листи Діду Морозу разом з «Корпорацією квестів».

Країна професій та захоплень «Франсільванія» підготувала для ваших дітей квести:
-до дня Святого Миколая 17 та 18 грудня «Таємна книга» (вік від 5-12 років);
-новорічні квести з 27-31 грудня «Врятуй Новий рік разом з Ельзою» (для дітей 5-10 років) та «Новий рік OFF-LINE» (для дітей 11-16 років).

19 грудня у День Святого Миколая, обов’язково не пропустіть неймовірні привітання від новорічних персонажів, ігрова програма для дітей із Святим Миколаем, майстер-класи від «Корпорації квестів», а також початок акції «ТРЦ «Французький бульвар» виконує бажання»!

 Дива Католицького Різдва відбудуться 25 грудня, а саме різдвяні пригоди з Дідом Морозом та Снігуронькою та неймовірна зимова шоу-програма

 З 29-31 грудня Шукай Діда Мороза біля головної ялинки, загадуй бажання та чекай на фінал акції: «ТРЦ «Французький бульвар» виконує бажання»!

А також, не забувайте, що неодмінно весь грудень на Вас чекають прем'єри у кінотеатрі «Планета Кіно»

До зустрічі у ТРЦ «Французький бульвар!