+38 057 7 602 601

10 порад для ідеального селфі

«Хтось вважає Селфі самозамилуванням, хтось - марною тратою часу, але складно заперечувати, що цей тренд став чимось на зразок нового віртуального ID. Тримайте 10 порад щодо ыдеального селфы выд ТРЦ «Французький2 бульвар» та стилыста Олександра Рогова

1.     Не знімайте знизу. Найвишуканіші знімки виходять, якщо тримати смартфон трохи вище рівня очей.

2.     Покажіть свою кращу сторону. Зробіть кілька тестових кадрів, щоб з'ясувати, з якого боку ви більш фотогенічні - з лівого або з правого.

3.     Слідкуйте за руками. Селфі не повинні виглядати, як Селфі: витягнута рука в кадрі і пальці на екрані - це несерйозно.

4.     Не фотографуйте своє відображення в дзеркалі зі спалахом. Такі фото завжди виглядають непрезентабельно: відблиск від спалаху псує кадр цілком.

5.     Перейдіть на світлу сторону. Краще, щоб джерело світла знаходилося перед вами і м'яко висвітлювало обличчя.

6.     Користуйтеся фільтрами і мобільними додатками, благо зараз вибір величезний, є навіть функція «ліквіфай», завдяки якій можна зробити обличчя більш худим!

7.     Не працюйте на камеру. Нехай камера працює на вас. Для вдалого Селфі дуже важливо триматися природно, а домогтися цього, коли знімаєш сам себе, не так просто. Наприклад, можна уявити, що общаещься з приємною людиною. Інший спосіб - режим серійної зйомки: великий шанс, що хоча б один знімок вийде невимушеним.

8.     Фотографуйте під потрібним кутом. Ідеальний ракурс для зйомки вже визначено дослідним шляхом. Запам'ятайте: поворот три чверті, а не анфас - і ви чарівні!

9.     Переконайтеся, що ви в головній ролі. Фон теж дуже важливий для гарного Селфі. Брудний посуд і похмурі обличчя випадкових перехожих за вашою спиною - мінус 90% від успіху.

10.                 Тільки не дакфейс! Якщо тільки з метою подуріти ...