Фокстрот

Компьютеры

Информация

Французский бульвар

первый этаж

Время работы

10:00-22:00

Акции, новости

Стройные цены даже на Новый год!

26.12.2016

 

АКЦІЯ ДІЄ З 20 ПО 31 ГРУДНЯ 2016 РОКУ В МАГАЗИНАХ ТМ «ФОКСТРОТ» НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (ОКРІМ АР КРИМ ТА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ).

 

*В період дії акції, у магазинах ТМ «Фокстрот» та в інтернет-магазині www.foxtrot.com.ua. покупці мають право отримати знижку – до 60% на акційні товари. Знижка розповсюджуються не на всі товари. Знижка не розповсюджується на товари, що приймають участь в інших акціях та рекламних пропозиціях, та на товари, що придбаються в кредит зі ставкою 0,01% річних. Перелік та кількість товарів, що беруть участь в даній акції обмежений.

 

Товари, що беруть участь в цій акції позначені іконкою . Увага! Товари, що позначені вищевказаною іконкою беруть участь в акції лише в інтернет-магазині www.foxtrot.com.ua. Організатор акції залишає за собою право змінити перелік товарів, що беруть участь в цій акції, а також змінити розмір знижки на товари, що беруть участь в цій акції. Про умови та перелік товарів, що беруть участь в акції в роздрібних магазинах ТМ «Фокстрот техніка для дому» дізнавайтеся у продавців-консультантів магазинів ТМ «Фокстрот техніка для дому», або за телефоном 0-800-500-153 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів).

-30% на бытовую технику в Фокстрот

28.09.2016

Большому кораблю - большое плавание.
А большой бытовой технике - большие скидки в Фокстрот!

 

Экономь до 30% на холодильниках, плитах и стиральных машинах
в Фокстрот, на 1 этаже ТРЦ "Французский бульвар".

Описание, контакты

Интерьер